AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

melanija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja osobno se neću ničemu nadati jel mi dost tih šokova na faksu za cijeli život pa kaj bude, bude..mada bi mi naravno kao i svima drugima, itekako trebao taj dekanski..al smatram da bi nam ga trebali odobriti, bar još samo ove godine, ak ništa drugo, bar iz razloga kaj su povisili te školarine..pa da ljudi probaju još čim više dati i da se dobije na vremenu dok se skupe novci( za nas koji plačamo) zaista ne znam kak ću inače skupit pare u par dana..ništa, čekat i vidit!
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam redovni i kak onda ja moram na upise, poslije dekanskog ili?? Nisam jos riješila neke ispite, ma ja to nista ne kužim
ni ja ništa ne kužim!!! ako ima dekanskog onda nakon dekanskog... kolika je sad na kraju školarina za apsolvente?? meni će ostat 2-3 ispita i diplomski.. pročitala sam negdje da je za apsolvente 50,00 kuna po ects bodu plus upisnina 300,00 kn. znaš možda ti nešto više??
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rekao je da ide na faks, i nakon toga mi je ovo javio, pa pretpostavljam da je pitao u referadi...poznavajuci tete koje tamo rade ja bi sve uzeo s rezervom:blushed:

A ja sam oko 11 ujutro nazvala sanju u referadu i rekla je da se još ništa ne zna, tak da je čudno da su njemu rekli da je odobren...A i meni je jedan frend reko još prošli tjedan kako je odobren dekanski, a na kraju se još ne zna...Ali bit će, vjerujem da bude kako i svake godine...Zato, ljudi prestanimo paničariti!
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
inače redovni studenti moraju status regulirati do 30.9.
ne kužim ovo :confused2:
kaj nije da ak je dekanski da se upisi produžuju dok ne prođe rok, ili kak o već ide. kakvo reguliranje statusa :confused2:
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne kužim ovo :confused2:
kaj nije da ak je dekanski da se upisi produžuju dok ne prođe rok, ili kak o već ide. kakvo reguliranje statusa :confused2:
ako se odobri dekanski onda su upisi iza dekanskog i pisat će točan datum do kada su zaključno upisi, izvadio si iz konteksta. reguliranje statusa = reguliranje statusa studenta, znači ponovan upis, kako nastavljaš (redovno/izvanredno) itd. i prema tome ostvaruješ neka svoja prava (i obveze).
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ni ja ništa ne kužim!!! ako ima dekanskog onda nakon dekanskog... kolika je sad na kraju školarina za apsolvente?? meni će ostat 2-3 ispita i diplomski.. pročitala sam negdje da je za apsolvente 50,00 kuna po ects bodu plus upisnina 300,00 kn. znaš možda ti nešto više??
dobro si pročitala.:wink5:
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hahaha ove godine je malo zesce! trazi se dekanski,ovi traze smanjenje bodovnog praga,ovi produljenje roka... kako ce nas odje... :crazy:
druge molbe ne utječu na vašu molbu za dekanski rok.
ako niste primijetili - povisili su školarinu i to onak pristojno, tako da je to, osim što ima više nego dovoljno potpisa na peticiji, još jedan razlog zašto će dekanskog najvjerojatnije biti.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ma svake godine ista priča...ja osobno mislim da će biti dekanski :)) a kako se kaže u nadi je spas...:)
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko je onda sad školarina za izvanredne? ja sam danas pitala onu tetu u referadi gdje predajemo prijavnice, ,onu malo usporenu , ,rekla je da ništa još ne zna za dekanski, ,a na oglasnoj nema nikakvih obavijesti , a i kolegica mi rekla da joj rekla asistentica ana horvat iz ustava da sto posto bude :O)

za izvanredne je 80 kn po ects bodu plus 300 kn upis
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma nemoj me zezat...
Znaci njima je odobren a za nas se ni nezna dal ce bit sjednica... krasno
sjednica će se naravno održati, samo još nije utvrđen točan datum. naravno da u referadi ne znaju je li odobren dekanski kad se sjednica još nije održala niti je provedeno glasanje, nisu vidovite. iako izgleda da za neke druge stvari i slučajeve misle da jesu. pričekajte sjednicu pa ćete vjerojatno odmah nakon sjednice znati je li dekanski odobren pošto na sjednici sudjeluje i predstavnica studenata.
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kak to ide za dekanski?jedan se ispit prijavljuje ili se može kao na običnom roku više ih?
 

ivana g.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko zna šta će bit sa onima po starom programu koji su dali sve ispite al još nisu diplomirali???
 

tea_90

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e, ja sad ne kontam neš za taj dekanski ako će ga duboko se nadam biti,
uglavnom, kakva je procedura, jel se pišu pismeni il je samo usmeni jer ak to bude jedan tjedan kak oni misle ispitivat, šta će pismeni i usmeni bit isti dan il? konkretno, pitam za nauku, tnx, ak netko može detaljnije objasnit, pls
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to je izvanredan rok a sve je isto kao i kod bilo kojeg roka.znači jedan tjedan su ispiti,možeš ih prijaviti koliko hočeš/možeš,dakle sve normalno.
konkretno za nauku-u tom tjednu ćeš vjerojatno u ponedjeljak imati pismeni i onda dan,2,3 ili najkasnije u petak će ti biti usmeni.to je to.:happy:
 

karosa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
e, ja sad ne kontam neš za taj dekanski ako će ga duboko se nadam biti,
uglavnom, kakva je procedura, jel se pišu pismeni il je samo usmeni jer ak to bude jedan tjedan kak oni misle ispitivat, šta će pismeni i usmeni bit isti dan il? konkretno, pitam za nauku, tnx, ak netko može detaljnije objasnit, pls
dekanski rok=dodtani rok, isto ko i svaki ispitni rok, ako je ispit pismeni i usmeni bit će tako i na dekanskom, pismeni će biti najverovatnije svi biti u istom tjednu, a usmeni kad isprave tj. kad objave de će bit ali u principu to je, kako sam već navela, još jedan dodatni rok s istim pravilima ko i obično
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Cula sam da je dekan kopric odsutan(bolestan) pa je moguce i da je to jedan od mogucih razloga kasnjenja sjednice.
Samo mirno ljudi, bit ce kad bude, bit ce sto bude :)
Svima nam to jednako znaci. Nekome za upis u godinu, nekome za parcijalu, nekome da manje placa, nekome da zadrzi prava, nemojmo ici sada jedni protiv drugih, svatko se trudi pomoci kako zna i umije.
 

pravnik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ni meni nije jasno zašto ljudi non stop isto pitanje postavljaju...vjerojatno zato što su ljeni malo prolistati i pronjuškati forum..pa postavljaju jedno te isto pitanje sto puta...ako želite bit korisni onda se malo potrudite, nazovite referadu, ili otiđite tamo..pa ćete biti sigurni sto posto...nećete se svađati i vrijeđati, nećete širiti dezinformacije i tako plašiti ekipu koja vjeruje svakoj šuši na ovom forumu...a što se dekanskog tiče..šta ima veze ako je sjednica tak kasno...ak su pomaknuli sjednicu za tjedan dana, pomaknut će i dekanski, pomaknut će i upise...ak ništ drugo imate više vremena za učit...zato samo iiiziii xDD
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks