AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

sumski

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas za pomoć!
naime prva godina sam i još se ne snalazim po pitanju ove teme, a tražila sam po forumu i nigdje nisam naišla na već otvorenu temu dekanskog!
sad, ako mi možete reći da li je običaj da se svake godine odobri dekanski i KADA se zna da je odobren???
help :confused2:
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
krajem 9.ide peticija za smanjenje praga i za dekanski koji su do sad uvijek odobrili(bar od 2006.)i onda to izvjese ispred referade,mislim jedno 2 tjedna prije roka
 

Ivy

Admin
do sada je bilo pravilo ali nemoj racunati na njega jer je moguce da ga ipak nece biti a sazna se dali je odobren ili ne tek u drugoj polovici devetog mjeseca

bolje ti je da se spremas za ove ranije rokove 8)
 

buco99

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
do sada je bilo pravilo ali nemoj racunati na njega jer je moguce da ga ipak nece biti a sazna se dali je odobren ili ne tek u drugoj polovici devetog mjeseca

bolje ti je da se spremas za ove ranije rokove 8)

x
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: dekanski rok 2010

sve je moguće, uz našu aktivnu inicijativu podržanu sa velikim brojem potpisa studenata i uz dobru volju profesora. dekanski je uvijek dobrodošao.:wink5:
 

t.i.n.a.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: dekanski rok 2010

glupo pitanje, al eto...šta je to dekanski rok??? tko ima pravo na taj rok?
hvala *shy*
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: dekanski rok 2010

glupo pitanje, al eto...šta je to dekanski rok??? tko ima pravo na taj rok?
hvala *shy*
izvanredni rok za polaganje ispita koji odgađa upise i daje ti šansu da riješiš još koji ispit ako ti fali npr za upis godine ili parcijale.
svi imaju pravo, ukoliko ga fax odobri
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vidim piše da će biti peticija za dekanski rok i smanjenje praga, koliko bi onda to bodova trebalo značit da možemo upisat sljedeću godinu, sada traba 50 za koliko se sada zalaže!?
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prošle godine sam i ja nekaj načul o tom smanjivanju praga sa 50 na 46 bodova,al nije bilo ništ od toga..
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vidim piše da će biti peticija za dekanski rok i smanjenje praga, koliko bi onda to bodova trebalo značit da možemo upisat sljedeću godinu, sada traba 50 za koliko se sada zalaže!?
smanjivanje praga za porezni studij, očito. tako je bilo ovih godina do sada.:wink5:
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma nemoj, prošle godine je bio spušten prag a i bio je dekanski
Ja govorim za upravni,za porezni neznam dal su spustili i kolko..

A dekanski su imali kolko znam i jedni i drugi
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I mene zanima smanjivanje praga za upravni,bar da smanje s 50 na 46..To bi mi sjelo ko budali šamar :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks