AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma nikad nije tak kasno sjednica,jer oni moraju ako odobre dekanski napravit raspored prijava i ispita,pa mora bit barem tjedan dana razmaka između prijave i ispita...
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam sada nazvala referadu i rekla mi je gospođa Sanja da još ne znaju kada će biti sjednica...tako da se ništa ne zna, super ono...Tko onda ovdje piše gluposti koje nisu istina tipa da je sjednica 21.? Mislim da je 21., tj.sutra oni bi to u referadi već znali.
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ne znam što da ti kažem...možda žele onak 30.9. dovest novinare da posnime preeeeeeeeeeeeeeepun faks i pokažu koliko se ljudi upisuje i kak smo super LOL
po tome što je rečeno na tom razgovoru imat ćete dekanski, pa ćete onda imati i (više) vremena za upise. iako, slažem se, glupo je jer bi u slučaju odbijanja dekanskog svi imali tih par sati u jednom danu da to sredite :thumbsdown:
ma da, razumijem ja kaj ti pričaš.. al ovo je stvarno glupo jer ako nema dekanskog, ja neka izmislim 29.09 kasno popodne novce i sve živo da bi se mogla 30.09 upisat i još čekat 10 h na upis kao prošle godine i još bi trebala bit sretna da sam to riješila... nemam komentara više uopće tj. bolje ih ne govoriti:shocked:

e da imali bi kaj i snimati ti novinari, ruševnu rupetinu koja samo što se ne strovali ko gruda snijega sa himalaje

ma nikad nije tak kasno sjednica,jer oni moraju ako odobre dekanski napravit raspored prijava i ispita,pa mora bit barem tjedan dana razmaka između prijave i ispita...
pa da, meni ništa nije jasno više...toga ima samo kod nas..
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma da, razumijem ja kaj ti pričaš.. al ovo je stvarno glupo jer ako nema dekanskog, ja neka izmislim 29.09 kasno popodne novce i sve živo da bi se mogla 30.09 upisat i još čekat 10 h na upis kao prošle godine i još bi trebala bit sretna da sam to riješila... nemam komentara više uopće tj. bolje ih ne govoriti:shocked:



pa da, meni ništa nije jasno više...toga ima samo kod nas..
a i nigdje ne piše ništa do kad se trebaju upisat redovni,ni izvanredni,tak da bit će sjednica valjda do kraja ovog tjedna ili početkom idućeg,jer obično je dekanski bio oko 10,11.10.,tak da ima vremena,nemojte izazivat paniku...
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a i nigdje ne piše ništa do kad se trebaju upisat redovni,ni izvanredni,tak da bit će sjednica valjda do kraja ovog tjedna ili početkom idućeg,jer obično je dekanski bio oko 10,11.10.,tak da ima vremena,nemojte izazivat paniku...
znam da ne piše.. al isto tako ne bih se čudila (a obično je tako bilo da ako nije bilo dekanskog da su upisi do 30-og) da oni izmisle da se svi moraju upisati u roku od 2 dana od dana održavanja sjednice...
ma to sam ja samo iznijela svoje mišljenje i kak se osjećam po pitanju toga.. nemojte mi zamjerit il krivo shvatit.. :)
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi imajte malo vjere da će ga bit,i meni treba,ali tako je svake godine,na iglama smo ga čekali,pa ga je bilo...
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi imajte malo vjere da će ga bit,i meni treba,ali tako je svake godine,na iglama smo ga čekali,pa ga je bilo...
nadam se, daj da bude tako!
ako netko bude pouzdano znao u koliko sati je sjednica ili ako još promijene termin neka nam napiše ovdje da znamo..
i da, da li se zna koliko je potpisa skupljeno, obično su nam znali napisati to (a mislim da je netko to isto već spomenuo) a zasada ne znamo ništa o broju potpisa...
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam sada nazvala referadu i rekla mi je gospođa Sanja da još ne znaju kada će biti sjednica...tako da se ništa ne zna, super ono...Tko onda ovdje piše gluposti koje nisu istina tipa da je sjednica 21.? Mislim da je 21., tj.sutra oni bi to u referadi već znali.
nitko nije pisao gluposti, prvo je bilo rečeno da će sjednica biti 20.9., onda 21.9. i sad je sanja storjak rekla predsjednici udruge da će najvjerojatnije biti 29.9., a ako bude koji dan prije da će ju obavijestiti.

nitko ne podiže paniku nego pričamo teoretski što bi bilo kad bi bilo, inače redovni studenti moraju status regulirati do 30.9.
a dekanski će po svemu sudeći vjerojatno biti odobren, nema razloga da se previše brinete oko toga
 

no_name

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Teško je ne brinuti kada mi uvjet ovisi o tome... Najveći problem je što toliko o tome razmišljam da se uopće ni na učenje ne mogu skoncentrirati:frustrating:

Ma tko bi izmišljao i pisao gluposti, ajde ljudi nas samo obavještavaju kako što saznaju, nisu oni krivi što ovi mjenjaju datume...Možemo bit sretni što imamo uopće informacije o tome što se događa:wink5:
 

Dancy11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam redovni i kak onda ja moram na upise, poslije dekanskog ili?? Nisam jos riješila neke ispite, ma ja to nista ne kužim
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam redovni i kak onda ja moram na upise, poslije dekanskog ili?? Nisam jos riješila neke ispite, ma ja to nista ne kužim
probaš riješiti još koji ispit na dekanskom i nakon dekanskog ideš na upise

no_name: probaj se koncentrirati na učenje jer u svakom slučaju time da naučiš za ispit nećeš ništa izgubiti. opet teoretski: sve i da nemaš ovaj rok, imaš spremljen ispit za idući. zato relax i na učenje.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dobro, smirite se, pa ne trebate toliko paničariti. Kako je rečeno u tom famoznom razgovoru s pročelnicom, navodno da će dekanskog biti. A to što je sjednica krajem mjeseca rujna, to ne bi trebalo zabrinjavati s obzirom na ishode razgovora s pročelnicom. Inače, vidjela sam obavijest na web stranicama prava da prof. Koprić neće održavati konzultacije do kraja rujna zbog zdravstvenih problema...Hm, možda je to uzrok cijele zbrke oko datuma, tko zna. Dotad pokušajte riješiti što više ispita i probajte ne misliti na tu neizvjesnost oko dekanskog!:happy:
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
JOOOOj ovo je zbilja prestrašno...kako nam treniraju živce..prvo školarine.sad još ovo! Pa jel smo mi njihovi mali majmuni s kojima će oni raditi kaj hoće??? Ma mislim muka mi je više od ovog faksa..šta rade od nas katastrofa!!!
 

Teic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni više ništa nije jasno... Muka mi je od svega:(
vjerujem ti,svima nama je muka...ja si razmišljam ovako..da nemaju namjeru odobriti dekanski, sjednicu bi stavili ranije jer znaju koliko ljudi treba platiti i upisati a i svi znamo da naše tete u referadi nisu baš tak brze i da to uspiju napraviti u dva dana!!! Zato ljudi polako, samo pozitiva...vjeruj te mi i meni je koma jer bi trebala izači na komisiju ovaj tjedan i ako ne prođem imam zabranu tri mjeseca a ispit mi je za uvjet, tako sam i sama na iglama!!! :confused2::unsure:
 

Maliko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nadam se da nije neprovjerena informacija, ali sada mi je frend javio da su odobrili dekanski:D bio je na faksu pa pretpostavljam da je tamo pitao.
Još nema, ali na oglasnoj ploči će objaviti kada su prijave i ispiti.

Sretno svima s učenjem.
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zato ljudi polako, samo pozitiva...
Točno tak..neznam čemu sad tolka strka oko sjednice :confused2: Održala se bude,na njoj dekanski 99% bude odobren i amen :afro:
 

no_name

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nadam se da nije neprovjerena informacija, ali sada mi je frend javio da su odobrili dekanski:D bio je na faksu pa pretpostavljam da je tamo pitao.
Još nema, ali na oglasnoj ploči će objaviti kada su prijave i ispiti.

Sretno svima s učenjem.
Bilo bi lijepo da ti njega pitaš od kud mu to? ak ti nije problem...
 

Maliko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rekao je da ide na faks, i nakon toga mi je ovo javio, pa pretpostavljam da je pitao u referadi...poznavajuci tete koje tamo rade ja bi sve uzeo s rezervom:blushed:

Učite kao da ima roka, jer 99% da će ga biti, i bez panike.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ajde nadajmo se da je istina!! Jer sjećam se da je smo prošle god znali već do 21.9. da će biti dekanskog,ja sam 18.9. išla kod prof.Muse na usmeni iz EUP-a i jednoj curi koja nije prošla je rekla da će kao imati još jednu šansu jer će biti dekanskog pa nek tad izađe na ispit! To je najmanje kaj za nas mogu napraviti na ovom faksu kad im već plačamo ovakve astronomske školarine!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks