AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ni meni nije jasno zašto ljudi non stop isto pitanje postavljaju...vjerojatno zato što su ljeni malo prolistati i pronjuškati forum..pa postavljaju jedno te isto pitanje sto puta...ako želite bit korisni onda se malo potrudite, nazovite referadu, ili otiđite tamo..pa ćete biti sigurni sto posto...nećete se svađati i vrijeđati, nećete širiti dezinformacije i tako plašiti ekipu koja vjeruje svakoj šuši na ovom forumu...a što se dekanskog tiče..šta ima veze ako je sjednica tak kasno...ak su pomaknuli sjednicu za tjedan dana, pomaknut će i dekanski, pomaknut će i upise...ak ništ drugo imate više vremena za učit...zato samo iiiziii xDD
sviđam :D
 

zagreb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo upravo su na fejsu pod udruga upravni student objavili da će se sjednica održati 28.9 u 11h.pozzzz
 

tea_90

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo upravo su na fejsu pod udruga upravni student objavili da će se sjednica održati 28.9 u 11h.pozzzz
da, to sam i ja sad vidjela, i isto tak piše da je za dekanski prikupljeno približno 1100 potpisa
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da je krajnje vrijeme da se ovdje prestanu postavljat pitanja što je to dekanski, koliko ispita mogu prijavit, koliko dana traje, kad će bit, hoće ga odobrit, neće ga odobrit... jer na sve to već postoje odgovori, potrudite se malo i pročitajte ako vas sve to baš zanima!!!
znamo datum i sat kad će bit odlučeno o dekanskom i nema nam druge nego čekat da netko obavijesti kako je odlučeno!! :wink5:
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ova tema ide privremeno na lock jer vidim da je opće ludilo nastalo i da će ovi dezinformirani sve izbacit iz takta.
kad saznamo točan datum dekanskog stavit ću ga ovdje i amen
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Apsolutno mi je nevjerojatno da nakon što je ova tema zatvorena da bi se prestala širit histerija oko dekanskog, vi bez srama postate i spamate u svim ostalim temama na forumu!

Eto vam otključane teme pa pišite brate mili do prekosutra!

Ne znam samo di ste bili na rokovima u 9.mjesecu (časti iznimkama), koji su zjapili prazni a sad treba okrenut cijeli forum naglavačke jer su na pravu rekli da imaju dekanski.
Imaju i na dugim faxevima pa ne znači da će naš bit tada kad je i na njihovim.

Molim ostale modove da se uključe u čišćenje tema jer ja nemam toliko vremena da bi brisala pogrešne informacije i preko privatnih poruka objašnjavala histeričnim ljudima da su info koje su pročitali nepouzdane, nepotvrđene i neprovjerene!

Za sve vas koji ste se voljni strpit do utorka, tu će bit objavljeno točna info pa zahvaljujem unaprijed!

over and out!
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam rekel,treba banirat svakog ko do utorka spomene dekanski :D I usput preko IP adrese otkrit o kome se radi pa mu zabranit izlazak na dekanski :D
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i jel se zna?kada je prijava za dekanski za uvod u građansko?ako netko zna,pliz?
a moj vedrane, ne virujen ti ja da si ti moga prijemni proć dok ne znaš čitat šta je već sto puta napisano.
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eto vam otključane teme pa pišite brate mili do prekosutra!
over and out!
Ljudi, budite razumni i nemojte mi žifcirat Ninočku jer će dobit bore a to nikak nije dobro za njen svilenkasti ten... osim toga kad je raspigana porazbija svu javnu rasvjetu po Črnkasu pa je meni i Depriju nezgodno kad prolazimo po noći u iluminiranom stanju... :frustrating:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks