AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dekanski rok...2011 god.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

muholovac

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozd,ja imam pitanje vezano za dekanske rokove.jel nije još uvijek stavljen raspored ispita po datumima,samo je rečeno da su od 3-7.10..ili ja to ne mogu naći na netu.nisam iz zga pa mi je malo problem ići osobno vidjet na faks.
ak netko zna bila bih jako zahvalna da mi veli koji dan je upravno postupovno pravo.
 

tihic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozd,ja imam pitanje vezano za dekanske rokove.jel nije još uvijek stavljen raspored ispita po datumima,samo je rečeno da su od 3-7.10..ili ja to ne mogu naći na netu.nisam iz zga pa mi je malo problem ići osobno vidjet na faks.
ak netko zna bila bih jako zahvalna da mi veli koji dan je upravno postupovno pravo.
pa nije ni moguće staviti raspored polaganja pošto još nisu ni prijave nisu prošle
 

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prijave su počele! bile su danas od 10 do 12, te sutra od 8 do 10.poslije 10 se radi raspored koji ce se tijekom dana staviti na internet...tak piše na faksu
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks