AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Bolonja

Maja K

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne znam kamo bi postavila pitanje - jel netko zna do kada nam traje zimski semestar i kada počinje ljetni?
Unaprijed zahvaljujem...
 

foxy24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja bi tila pitati koliko predmeta sa treče god osim postupovnog i lokalne tribamo položiti???ja sam bila po starom programu pa su me prošle god prebacili na bolognu...jeli nam se priznaju ekonomika poduzeća i javni odnosi u upravi u trečoj godini??i još bi tribala pitati jeli moramo odrađivati kakvu praksu ili vježbe vezano za informatiku???(ne mislim na praksu koja nas čeka normalno...nego mi je jedna cura rekla za te neke vježbe ili praksu pa ne kužim o čemu se radi a možda nečete ni vi ali evo pitam za svaki slučaj:...)))druga sam god po bologni...eto hvala unaprid onom ko mi odgovori.pozz svima
 

Ivy

Admin
na trecoj godini
su iduci premeti
3 predmeta smjera
2 izborna predemta
postupovno
informaticka radinonica
vjezbe iz postupovnog
vjezbe iz nomotehnike
lokalna samouprava

mislim da je to sve

ako izaberes javne odnose i ekonomiku poduzeca kao izborene odnosno premete smjera onda ti se priznaju

informaticku radionicu da moras odraditi
 

the_rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovak, imam jedno pitanje, ne znam kud da ga svrstam ni jel već bilo gdje spomenuto. mene zanima, jel ja trebam položit sve ispite iz prvog semestra u 2.mj (roku) da bi mogla upisat 2.semestar???help, :confused2:
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne, nema ti to nikakve veze, nema nikakvih uvjeta šta se toga tiče.. ti već imaš upisani drugi smestar, bez obzira na položene ili nepoložene ispite iz prvog semestra
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na nekim faxevima je, mojoj sestri je tako u zadru.. al ovisi od faxa do faxa.. hvala bogu da kod nas nije :)
 

dora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja se ispricavam na ovome pomalo glupom pitanju koje cu sada postaviti na koje vec,pretpostavljam svi ovdje prisutni znaju odgovor...
upisala sam upravni studij jos davne 2004 godine po starom programu i stecajem (ne)okolnosti "pala" na bolonju,na izvanredni studij...sluzbeno sam druga godina,a da sam "rijesila" jedan ispit tocnije lokalnu samopravu onda kada sam trebala sada bi vec bila odavno na trecoj godini sa statusom redovnog studenta...e sad..obzirom da sam rijesila vec neke ispite sa druge god.koji su mi priznati po bolonji(obiteljsko pravo, i osnove prava drustava,engleski...)mene zanima koliko mi tocno bodova treba za upis na trecu godinu??ne kuzim se bas u bodovanje,no znam da je za upis parcijale potreban 31 bod..ili mozda grijesim?da li se ovaj sustav bodovanja odnosi i na one koji su sa starog programa presli na bolonju ili za sve studente "bolonjce" vrijede ista bodovna pravila???
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mene zanima koliko mi tocno bodova treba za upis na trecu godinu??ne kuzim se bas u bodovanje,no znam da je za upis parcijale potreban 31 bod..ili mozda grijesim?da li se ovaj sustav bodovanja odnosi i na one koji su sa starog programa presli na bolonju ili za sve studente "bolonjce" vrijede ista bodovna pravila???
za upis više godine potrebno je sakupiti 5o ECTS bodova.

za parcijalu je potreban 31 bod.

za sve vrijedi isto.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks