AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

AAI račun - plaćanje, podizanje i ostale nedoumice

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li se nekome od vas dogodilo da pri ulazu u studomat putem AA identiteta server javlja da niste ovlasteni za ulaz?! Obratila se referadi, odg. "pricekajte jos nekoliko dana, svi upisi jos nisu izvrseni". :/ a meni u glavi kako prijaviti ispite... zar ce mi proci rok za prijavu zbog tih "par dana"...
Brzina im je stvarno ''vrlina''. Baš bi bilo zgodno da nam propadne rok u 11.mj zbog njihove sporosti.
 

martina_sk

Administrator
meni je znao nekad javljati da stranica nije dostupna ili tako nešto, ali nikad da nisam ovlaštena pristupiti. i mislim da to nema veze s tim što upisi nisu provedeni, osim eventualno ako se prvi put upisuješ na faks.
 

Iwy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal netko zna, tko ima taj aai identitet, kad su prijave za ispite u 11 mj.? i kad bi mogli indeksi za izvanredne bit gotovi? nemam aai identitet pa ne mogu nit provjerit dal mi je indeks gotov. da nebi bilo da stvarno propadne rok.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dal netko zna, tko ima taj aai identitet, kad su prijave za ispite u 11 mj.? i kad bi mogli indeksi za izvanredne bit gotovi? nemam aai identitet pa ne mogu nit provjerit dal mi je indeks gotov. da nebi bilo da stvarno propadne rok.
Kaj se tiče prijava mogu ti reći sam,o za lokalnu samoupravu budući da mi je to zadnji ispit i prijave su do 4.11. Indeksi su gotovi i možeš podići. Ja sam svoj indeks i identitet podigla jučer. Po indeks u sobu 10,po identitet k Sanji u sobu 14.
 

MaRiNeLL

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanje, koliko se puta može pokušati ulogirati a da se fula lozinaka? postoji li neko ograničenje? hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks