AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

AAI račun - plaćanje, podizanje i ostale nedoumice

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Dakle da razrješimo misterij onaj famozni identitet moramo SVI platiti. Pretpostavljam da,svi koji ste Sanji poslali mail i zatražili izdavanje tog identiteta, da ste dobili odgovor u kojem je napisala da vam je već izdan (to je valjda onaj broj koji smo do sad koristili pa se to računa kao prvo izdavanje) i da ga morate platiti. 20kn. Eto. Uskoro ćemo valjda i hodanje po faksu plaćati :p
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Dakle da razrješimo misterij onaj famozni identitet moramo SVI platiti. Pretpostavljam da,svi koji ste Sanji poslali mail i zatražili izdavanje tog identiteta, da ste dobili odgovor u kojem je napisala da vam je već izdan (to je valjda onaj broj koji smo do sad koristili pa se to računa kao prvo izdavanje) i da ga morate platiti. 20kn. Eto. Uskoro ćemo valjda i hodanje po faksu plaćati :p
Otkud sad to?!
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Pa pise za AAI da se placa samo kod drugog izdavanja
Koliko sam shvatila izdaju ti ga s indexom kad ga uzmes ove godine kad zavrse upisi

Inace bi pisalo da svi studenti prilikom upisa ili do tog roka uplate taj identitet

Ispravite me vi koji sigurno i provjereno znate da to nije tocno a ne koji ste id nekog culi nesto i sl.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Otkud sad to?!
Poštovana
Hvala na upitu.
Svoj AA IDentitet možete podignuti kod mene u referadi od 19.listopada nadalje u uredovnom radnom vremenu referade.
U sustavu je zabilježeno da Vam isti već ranije izdan, sukladno tome trebali bi izvršiti uplatu od 20,00 kn.
Srdačno
Sanja Storjak
Sanja mi je odgovorila na mail. Nisam izmislila.

Pa pise za AAI da se placa samo kod drugog izdavanja
Koliko sam shvatila izdaju ti ga s indexom kad ga uzmes ove godine kad zavrse upisi

Inace bi pisalo da svi studenti prilikom upisa ili do tog roka uplate taj identitet

Ispravite me vi koji sigurno i provjereno znate da to nije tocno a ne koji ste id nekog culi nesto i sl.
Izgleda da se izdavanje onog korisničkog broja računa kao prvo izdavanje. Nije ni meni baš jasno kak,ali eto žena mi je tak napisala. Ja ništa drugo nisam podizala u referadi,osim onog korisničkog broja kad nam je studomat uveden. Znači ja sam Sanji poslala mail i zatražila izdavanje tog identiteta jer je nekoliko kolega reklo da im je Sanja rekla da tak naprave. I dobila sam ovakav odgovor. Ne znam kaj da mislim,osim da mi ovaj faks zaozbiljno ide na živce sa svojim nepotpunim,nejasnim i nedorečenim obavijestima.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Jesi si ikad otvarala za Carnet račun?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Još nisam preuzeo te nove podatke, ali najbolje je da kontaktiraš

Kontakt centar

0800 CARNet (0800 227 638)
+385 1 66 61 656
e-mail: [email protected]

Nazovi ih, oni to mogu provjeriti. Vidi što će ti reći.
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Jesi si ikad otvarala za Carnet račun?
Ja sam ga otvarala prije, u osnovnoj, možda i srednjoj školi. Kakve to ima veze?
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

Ja sam ga otvarala prije, u osnovnoj, možda i srednjoj školi. Kakve to ima veze?
To sam baš ja htjela pitati. Kakve veze Carnet ima s tim? Velim ti da se nikad s tim nisam koristila.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poslala sam Sanji mail,objasnila da ja nikad prije taj identitet nisam preuzela i rekla mi je da u tom slučaju ne moram platiti. Znači prvi put se definitivno ne plaća. Zanemarite ono kaj sam prije napisala da se plaća.
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Super hvala ti na informaciji! Znaci podatci koje smo svi dobili za studomat se "ne racunaju" kao prvo podizanje podataka za AAI koje svi od sada moramo imati za uci u studomat uopce?
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Džabe panika, znači. :D
Nisam paničarila kolega,samo sam pokušavala razrješiti problem. Nisam ja kriva kaj referada ne zna studentima objasniti stvari i kaj mi onda moram tražiti odgovore na sto strana. :p

Super hvala ti na informaciji! Znaci podatci koje smo svi dobili za studomat se "ne racunaju" kao prvo podizanje podataka za AAI koje svi od sada moramo imati za uci u studomat uopce?
Nema na čemu. Izludili su me pošteno. Mislim nije tih 20kn neki iznos,ali zašto da im platim ako ne moram. 20kn za kaj? Za zrakoprazni prostor. Ne računaju se.
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ček, znači prvo su ti rekli da trebaš platiti, jer da si već to izvadila, pa tražiš reizdavanje, a onda kad si im rekla da nisi, rekli su ti: OK, onda ne trebaš, samo dođi po podatke?
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ček, znači prvo su ti rekli da trebaš platiti, jer da si već to izvadila, pa tražiš reizdavanje, a onda kad si im rekla da nisi, rekli su ti: OK, onda ne trebaš, samo dođi po podatke?
Pa otprilike,ali ne baš točno tak. Dakle da objasnim: Nisam imala pojma koja je ustvari fora oko tog identiteta. Ali sam sad na rokovima u 9mj dobila info od jedne kolegice da ćemo te identitete podizati nakon upisa kad budemo podizali indekse. Kod Sanje. Da bi ispalo da mi ustvari moramo Sanji poslati mail i zatražiti izdavanje tog identiteta. Kaj sam ja i napravila. Da bi dobila odgovor od Sanje da je u sustavu zabilježeno da mi je već izdan te da moram platiti tih 20kn. Samo to je pisalo. Na kaj sam se ja začudila jer ja NIKAD NISAM podigla nikakav identitet za upotrebu studomata. Jedino kaj sam ja na faksu podigla je korisničko ime za studomat koje smo do sad koristili. Tad sam Sanji poslala mail u kojem sam joj objasnila situaciju,da nisam podizala nikad identitet. Tad mi je odgovorila da ukoliko ga nikad nisam preuzela da ga ne moram platiti. I to je to. Otkud njima info da je meni taj identitet već izdan,ne znam.
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vjerojatno je izdan u smislu da postoji nekakav zapis kad su ga kreirali i izdali svima. I onima koji su ga preuzeli i onima koji još nisu.

Mene sad buni to da se moramo Sanji prethodno najaviti mejlom za taj AAI? To mi nekako nema smisla.....
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vjerojatno je izdan u smislu da postoji nekakav zapis kad su ga kreirali i izdali svima. I onima koji su ga preuzeli i onima koji još nisu.

Mene sad buni to da se moramo Sanji prethodno najaviti mejlom za taj AAI? To mi nekako nema smisla.....
Moguće. Ma ide mi to sve na živce. Stalno neke novotarije,a niš pametno. To mi je rekla kolegica koja je ovaj tjedan išla na faks odnijet indeks i uplatnicu za upis. Htjela je kod Sanje pokupiti taj identitet,ali je Sanja svima na hodniku rekla da joj pošalju mail i zatraže dodijelu tog identiteta. Ni meni nije jasno i totalno mi je apsurdno,ali to je naš faks.
 

fakin

Super Moderator
što nije jasno? pa vi od najjednostavnije gluposti radite nepotrebne komplikacije.

1. zahtjev se podnosi mailom sanji storjak, a sadržaj poruke glasi: dobar dan, htio/htjela bi AAI identitet, moje ime je marko markić, hvala, pozdrav.
2. nakon dan-dva dođete u referadu kod gle čuda sanje storjak i kažete joj da ste došli podignuti AAI identitet ili elektronički identitet i da ste joj mail poslali prije par dana
3. ako prvi put podižete ne plaćate ništa, ako ste već jednom nekad u životu to podigli i ne možete to sad više naći jer ste pametni i mislili ste ma što će meni elektronički identitet e-građani u 21. stoljeću, onda plaćate 20 kn.

i točka.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
što nije jasno? pa vi od najjednostavnije gluposti radite nepotrebne komplikacije.

1. zahtjev se podnosi mailom sanji storjak, a sadržaj poruke glasi: dobar dan, htio/htjela bi AAI identitet, moje ime je marko markić, hvala, pozdrav.
2. nakon dan-dva dođete u referadu kod gle čuda sanje storjak i kažete joj da ste došli podignuti AAI identitet ili elektronički identitet i da ste joj mail poslali prije par dana
3. ako prvi put podižete ne plaćate ništa, ako ste već jednom nekad u životu to podigli i ne možete to sad više naći jer ste pametni i mislili ste ma što će meni elektronički identitet e-građani u 21. stoljeću, onda plaćate 20 kn.

i točka.
Kolega stvarno nema potrebe za bezobrazlukom. E vidiš ovak kak si ti napisao je mogla i gospođa Sanja napisati,a ne da moram izvlačiti informacije iz desetih izvora. Da,radimo drame jer ovo nije zafrkancija,a faks nas tretira ko idiote. I prestani biti drzak jer nemaš pravo na to.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks