AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

AAI račun - plaćanje, podizanje i ostale nedoumice

martina_sk

Administrator
i ja sam mislila da nikad nisam dobila taj AAI identitet, ali mi je kolegica rekla da smo to dobili prije 2 godine na upisima kad smo prvi put počeli koristiti studomat. dobili smo dva papira i na njima su bili privremena lozinka (tj aktivacijski kod) kojeg mijenjaš kad se ulogiraš i korisničko ime koje je bilo samo JMBAG. a na drugom papiru su bili taj AAI identitet i druga lozinka. našla sam taj papir i ulogirala se bez problema :)
tako da, ako kažu da su vam ga izdali vjerojatno i jesu prvi put kad ste dobili lozinke i korisničko ime za sudomat. ali nema veze, nije 20 kn neki veliki iznos ako ne možete naći taj papir.
 

tarja30

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i ja sam mislila da nikad nisam dobila taj AAI identitet, ali mi je kolegica rekla da smo to dobili prije 2 godine na upisima kad smo prvi put počeli koristiti studomat. dobili smo dva papira i na njima su bili privremena lozinka (tj aktivacijski kod) kojeg mijenjaš kad se ulogiraš i korisničko ime koje je bilo samo JMBAG. a na drugom papiru su bili taj AAI identitet i druga lozinka. našla sam taj papir i ulogirala se bez problema :)
tako da, ako kažu da su vam ga izdali vjerojatno i jesu prvi put kad ste dobili lozinke i korisničko ime za sudomat. ali nema veze, nije 20 kn neki veliki iznos ako ne možete naći taj papir.
Ja imam taj papir i to je samo jedan papir. Podigli smo ga prošle godine u 4mj. Na njemu su Upute za korištenje,a s druge strane je aktivacijski kod i korisničko ime i kratko obješnjenje. Ja se drugog papira ne sjećam. Sigurno ga ne bi bacila.
 

Maree

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne znam je li poptuno off topic, ali zbilja nemam pojma gdje da pitam. Pa se nemojte ljutiti :)
Pošto mi se u referadi ne javljaju, zanima me da li na upise, moramo doći osobno (izvanredni sam student, pa još traju :)).
Hvalaa!
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne znam je li poptuno off topic, ali zbilja nemam pojma gdje da pitam. Pa se nemojte ljutiti :)
Pošto mi se u referadi ne javljaju, zanima me da li na upise, moramo doći osobno (izvanredni sam student, pa još traju :)).
Hvalaa!
Može i netko drugi umjesto tebe predati index i uplatnicu.
 

martina_sk

Administrator
Ne znam je li poptuno off topic, ali zbilja nemam pojma gdje da pitam. Pa se nemojte ljutiti :)
Pošto mi se u referadi ne javljaju, zanima me da li na upise, moramo doći osobno (izvanredni sam student, pa još traju :)).
Hvalaa!
donesti indeks i uplatnicu može netko drugi, ali ako iz nekog razloga nisi obavila upis preko studomata već moraš u referadi, onda možeš poslati nekog drugog samo ako ima punomoć.
 

Iwy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

kaj se tice aai identiteta. nisam ga jos podigla do sad. dal samo dodem u referadu i zatrazim ili moram javit sanji prije? i dal je bolje da ga podignem sad prije nego predam indeks na upis ili kad cu ga ic podic? hoce li mi trebat uopce prije neg dobim indeks nazad?
 

Inabram

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

AAI identitet se moze podignuti kad se obave upisi ,sa indeksom se ide kod Sanje. Redovni mogu od 19.10 jer su njima valjda prosli upisi a izvanredni kad budu indeksi gotovi,tako sam ja to shvatila
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

kaj se tice aai identiteta. nisam ga jos podigla do sad. dal samo dodem u referadu i zatrazim ili moram javit sanji prije? i dal je bolje da ga podignem sad prije nego predam indeks na upis ili kad cu ga ic podic? hoce li mi trebat uopce prije neg dobim indeks nazad?
Meni je u mailu odgovorila da se AAI podize nakon izvrsenog upisa i to tako da se mailom, koji saljes S. Storjak, zatrazi izdavanje AAI-a a ona ce odgovoriti kada i gdje se isti moze podici.
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Cijena školarine, ECTS bodovi, parcijala, ponovni upis i ostale kombinacije

kaj se tice aai identiteta. nisam ga jos podigla do sad. dal samo dodem u referadu i zatrazim ili moram javit sanji prije? i dal je bolje da ga podignem sad prije nego predam indeks na upis ili kad cu ga ic podic? hoce li mi trebat uopce prije neg dobim indeks nazad?
pošalji mail Sanji i zatraži svoj AAI identitet. u mailu moraš navesti svoje dosadašnje korisničko ime i godinu upisa na studij. onda će ti ona odgovoriti kada možeš podići identitet u referadi.
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
E pa eto i mene s kojom o aai..Sanja je kulturno ljudima dns rekla da joj posalju mail i zatraze izdavanje aai..prije je pitala tko ga trazi prvi puta. I svi digli ruke :) Rekla je da joj napisemo i onaj broj kojim smo se do sad ulogiravali ako ga jos znamo. I da izdavanje aai traje pol cuke..ona ce nam se javiti na mail. I to je to! Dakle kad predate indeks i uplatnicu, mailajte Sanji. I da..ni ja nisam dobila dva papira kod preuzimanja lozinka za studomat. I to potpisujem jer azurno pazim na svu papirologiju od faksa.l za kraj isprike moderatorima na poduzem postu.
 

minnie92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li na uplatnicu za izdavanje AAI identiteta pišem sve isto kao i za školarinu? onaj model i poziv na broj (pa u nastavku JMBAG)?
 

martina_sk

Administrator
da li na uplatnicu za izdavanje AAI identiteta pišem sve isto kao i za školarinu? onaj model i poziv na broj (pa u nastavku JMBAG)?
nemam pojma. ali ja ne bih rekla da to treba pisati, da ne bi to pomiješali s plaćanjem školarine. možda netko drugi zna.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
da li na uplatnicu za izdavanje AAI identiteta pišem sve isto kao i za školarinu? onaj model i poziv na broj (pa u nastavku JMBAG)?
Slažem se s Martinom, ali ja bih ipak u poziv na broj stavio JMBAG, a u OPIS uplate "izdavanje AAI". Ne radi njih, više radi sebe da imam dokaz i nemam sranja. :)
 

minnie92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitala sam sanju, odg je da su isti podaci, samo sto je svrha "izdavanje AAI identiteta". :) znala sam da pod svrhu mora ici to za izdavanje, ali ne zelim krivo uplatiti, makar i tih 20 kn :D
 

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se nekome od vas dogodilo da pri ulazu u studomat putem AA identiteta server javlja da niste ovlasteni za ulaz?! Obratila se referadi, odg. "pricekajte jos nekoliko dana, svi upisi jos nisu izvrseni". :/ a meni u glavi kako prijaviti ispite... zar ce mi proci rok za prijavu zbog tih "par dana"...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks