AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

Betmen55

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam pitanje. Iako ne mogu prijaviti rok za vježbe sad za 22. studeni jer mi je s druge godine ostalo par predmeta, jel moguće svejedno predati vjezbu i onda otići na upis ocjene kad to bude moguće? Hvala!
 

only girl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam pitanje. Iako ne mogu prijaviti rok za vježbe sad za 22. studeni jer mi je s druge godine ostalo par predmeta, jel moguće svejedno predati vjezbu i onda otići na upis ocjene kad to bude moguće? Hvala!
Nedavno je izmijenjen pravilnik o studiju i sada možemo prijaviti i polagati sve predmete koje imamo upisane s više godine, tako da možes prijaviti vježbe i predati zadaću.
 

Betmen55

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nedavno je izmijenjen pravilnik o studiju i sada možemo prijaviti i polagati sve predmete koje imamo upisane s više godine, tako da možes prijaviti vježbe i predati zadaću.
Hvala ti puno na informaciji ali meni i dalje Studomat ne nudi mogućnost prijave ispita, ne shvaćam zašto. Do 16.11. moram prijavit.
 

Star

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala ti puno na informaciji ali meni i dalje Studomat ne nudi mogućnost prijave ispita, ne shvaćam zašto. Do 16.11. moram prijavit.
Ako ti je prvi put da si si upisao ovaj predmet, onda ne mozes prijavit za rok u 11.mj koliko znam
 

anita pi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Baš se mučim s ovim vježbama...izvanredan sam student, nisam bila na predavanju, ali koliko čitam, ne bi mi nešto pomoglo...
Uglavnom, može mi netko pomoći i napisati koliko opširan taj rad mora biti, dal je bitna samo tehnika izmjena i dopuna ili moram dubinski u problematiku zakona ulaziti?
Hvala...
 

pravnica Antonija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko koja je tema iz vjezbi za rok u 2 mj., tj.za nas koji smo to odslusali sad u ovoj akad.godini jer ne vidim nikakvu obavijest na njihovoj stranici? Hvala
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko od izvanrednih da je vec napisao zadacu da pošalje da vidim kako treba izgledat, nije mi bas najjasnije dodavanje ovih članaka 15.a i 15.b
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko od izvanrednih da je vec napisao zadacu da pošalje da vidim kako treba izgledat, nije mi bas najjasnije dodavanje ovih članaka 15.a i 15.b
Za 15 a, nađi zakon o muzejima, uskladi sa člankom 1 (pomogni si sa statutom drugih muzeja npr. Muo ili etnografski), a za 15b imaš pravilnik o stručnim zvanjima (ne znam napamet kilometarski naziv) i napravi isto.
Dakle, 15a, ustroj, djelokrug....obavlja se u skladu sa Zakonom o muzejima. 15b, polaganje ispita u skladu sa....
 

Andreja1997168

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sto tu treba tocno napraviti s obzirom da smo radili samo konačni prijedlog zakona, a ne i prijedlog zakona? Razlike između rješenja koja se predlažu Konačnim prijedlogom zakona u odnosu na rješenja iz Prijedloga zakona te razlozi zbog kojih su te razlike nastale
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sto tu treba tocno napraviti s obzirom da smo radili samo konačni prijedlog zakona, a ne i prijedlog zakona? Razlike između rješenja koja se predlažu Konačnim prijedlogom zakona u odnosu na rješenja iz Prijedloga zakona te razlozi zbog kojih su te razlike nastale
Pomogni si sa primjerima iz e savjetovanje. Ukucaj prijedlog zakona izmjena i dopuna pa po tim prijedlozima radi zadaću
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks