AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Višestupanjska uprava i regionalni razvoj

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako koga bude zanimalo, prof. Đulabić bio je na zadnjem roku. Nije pitao previše, ali očekuje da se zna. Pitao je kohezijski fond, načela, VŠU, reforma 1988. Mene je postavio dva pitanja, ali mi se čini da očekuje kada da pitanje da se priča i objašnjava, u biti da kažeš sve što znaš u vezi s pitanjem i slobodno se priča malo šire. Sve u svemu, nije lagan predmet, ali se da .... a profesor je bio korektan.
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako koga bude zanimalo, prof. Đulabić bio je na zadnjem roku. Nije pitao previše, ali očekuje da se zna. Pitao je kohezijski fond, načela, VŠU, reforma 1988. Mene je postavio dva pitanja, ali mi se čini da očekuje kada da pitanje da se priča i objašnjava, u biti da kažeš sve što znaš u vezi s pitanjem i slobodno se priča malo šire. Sve u svemu, nije lagan predmet, ali se da .... a profesor je bio korektan.
Hvala ti na ovoj korisnoj informaciji. Samo još, iz koje skripte si učila i kako dugo? Hvala
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti na ovoj korisnoj informaciji. Samo još, iz koje skripte si učila i kako dugo? Hvala
A ja sam sve materijale pročitala u originalu, a naknadno kroz obje skripte prošla. Trebalo je cca dva tjedna.
 

teabaros17

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
9.2. Škarica
apsorpcijski kapacitet i elementi, partnersko vijeće, planski dokumenti, urbana područja, temeljna načela stukturnih fondova, programiranje, potpomognuta područja, nešto za regionalnog koordinatora
 

teabaros17

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prošla sam kroz sve materijale, ali sam se fokusirala na knjigu, skriptu iz skriptarnice i zakone
ne bi rekla da je zahtjevan, postavi pitanje pričaš šta znaš ako staneš postavi potpitanje
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Ima li netko da izlazi na ovaj rok?
Zanima me kako ispituje prof. Mihovil Škarica...koja pitanja najčešće itd...sve info su dobrodošle....
Hvala
 

dejica_v

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što su važno rekli na predavanju za izvanredne? Je li obvezna prisutnost? Ima li kolokvija, koja je literatura? Hvala!
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
USMENI 22.11. prof. dr. sc. Vedran Đulabić
  1. Koncept VŠU, Oblici regionalističkog pristupa
  2. Smjerovi VŠU
  3. Utjecaj VŠU na javnu upravu
  4. Strukturni tip, koalicijski tip
  5. Regionalna politika
  6. Proaktivna politika
  7. Načela politike regionalnog razvoja prema ZRR-u
  8. ZPPDS, tko ostvaruje prava i prema koje 3 skupine se određuje
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
USMENI 22.11. prof. dr. sc. Vedran Đulabić
  1. Koncept VŠU, Oblici regionalističkog pristupa
  2. Smjerovi VŠU
  3. Utjecaj VŠU na javnu upravu
  4. Strukturni tip, koalicijski tip
  5. Regionalna politika
  6. Proaktivna politika
  7. Načela politike regionalnog razvoja prema ZRR-u
  8. ZPPDS, tko ostvaruje prava i prema koje 3 skupine se određuje
Hvala puno na info. Iz čega si učio i koliko dugo?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks