AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u građansko pravo

tina22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo me, ispit je bio danas tj.jutros ...PROŠLA SAM OD PRVE...prvo su bile 3 kolegice 2 pale a 1 prošla.zatim smo ušle ja i još jedna kolegica
Profa je super, najugodniji usmeni ikada, kamo sreće da ih je još takvih kao Marko
dakle moja pitanja...pobojnost (sve kaj znam) o zabludi kaj znam, prvi nasljedni red,sve o jamstvu. regres i posjed
pitanja od kolegice..ništetnost, oporuka. ugovor o darovanju, kapara...kolegica je isto prošla
znači postavi pitanje i razgovarate, nema treme, nema straha, jedna normalna atmosfera, ako negdje zapne on pomogne
al naravno mora se znati o čemu se priča i mislim da ima 10-tak pitanja koja stalno vrti..upravo ovo kaj sam napisala i još služnosti..pravo vlasništva
Kanceljak je ispitivala u isto vrijeme i mislim da kod nje nije nitko prošao
sve u svemu..učila mjesec dana po skripti..vikendom po 3-4 sata ,,ovim danima sat do dva...skinula pitanja s foruma ...i raspali
SRETNO SVIMA
Pozz. Po kojoj ste skriptu učili?? Hvala puno!!
 

Ana1303

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stilinovic pitanja: pravni posao (sta je, sastojci, vrste i razlika između aleatornih i kumulativnih i primjer za svaki, jel u rh vise formalnih ili neformalnih), pravo vlasništva na temelju pravnog posla, sta je modus, cesija, bonitet, 2.nasljedni red i koji je nasljednik u vise redova. za sve me pitao jel znam primjer, moze se svojim rijecima objasniti. sve u svemu jedan od ugodnijih usmenih, prof je odlican! prosla iz prve, a ucila sam 5,6 dana s tim da sam tjedan dana prije vadila sva pitanja od tud i pisala odgovore pa bih rekla da sam sveukupno "ucila" dva tjedna.
 

Lara Š.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo da podijelim i svoje iskustvo s usmenog kod profesora Marka Stilinovića.
Definitivno jedan od ugodnijih usmenih, profesor se zaista trudi pomoći vam, navodi vas na odgovor i ima strpljenja. Što se tiče pitanja, napisala sam ih već tu negdje gore.. ne ide izvan toga, a i puno kolega je prošlo učeći samo po tim pitanjima. Sretno i bez straha! :)
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim Vas info - po čemu spremati ovaj ispit i koliko vremena je potrebno za spremiti ga?
Sve ostale info su također dobrodošle....
 

Inabram

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege/kolegice molila bih info po čemu spremati ovaj ispit? Da li ima netko kakvu skriptu? Ili gdje da ju nabavim? Ili se isključivo mora učiti po knjizi? Imala sam pauzu od faxa pa svaka informacija mi puno znači. Hvala
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege/kolegice molila bih info po čemu spremati ovaj ispit? Da li ima netko kakvu skriptu? Ili gdje da ju nabavim? Ili se isključivo mora učiti po knjizi? Imala sam pauzu od faxa pa svaka informacija mi puno znači. Hvala
imaš skriptu koja kruži Anie tak nešto a pitanja koja se vrte malo si proguglaj forum...
 

Inabram

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imaš skriptu koja kruži Anie tak nešto a pitanja koja se vrte malo si proguglaj forum...
U skriptarnici ne nalazim tu skriptu,da li ima netko da mi pošalje na mail? Ili da li tko zna ima li u nekoj kopiraoni ta skripta?
 

Moon.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U skriptarnici ne nalazim tu skriptu,da li ima netko da mi pošalje na mail? Ili da li tko zna ima li u nekoj kopiraoni ta skripta?
Pa imaš ju u skriptarnici, kad odeš pod predmet građansko, treća po redu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks