AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u državu i pravo

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim poštovane kolege i kolegice da daju neku informaciju o principu usmenog ispita, puno bi nam pomoglo, hvala.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moje iskustvo s ovim predmetom...obavezno kolokvirati, usmeni je jako teško proći a gradiva puno i dosadno,ako imate drugih ispita riješavajte ih a ovaj predmet možete prenesti i onda obvezno na kolokvije.
 

Jelena90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko otkrio kakav trik kako ovo polozit?
muka živa. pauzirala sam par godina zbog tog predmeta i iz 7og puta položila!
učenje po knjizi i priručniku , učiti s razumijevanjem i pokušavat primjere si raditi.. Ako prođeš pismeni, usmeni je (meni barem) bio preugodan čak mi je Krešić i dignuo ocjenu! Sretno :)
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
aa joooj, predmet katastrofa,učiti. čitati,čitati,,,,treba ti dobrih mjesec dana da ti sve sjedne i opet nisi siguran, jedan od najtežih ispita na prvoj godini,,SRETNOOOO
 

Moon.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko skriptu iz nove literature ? Vidim da je u skriptarnici zadnja skripta iz 2016. godine :(.
Koja pitanja se najčešće ponavljaju ? Kako izgleda ispit/kolokvij ? Nema nikakvih informacija u zadnje vrijeme :(, zar nitko više ne piše po forumu ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks