AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Usporedni porezni sustavi

MONIKA BOR

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege,molim vas da netko odvoji barem malo vremena i napiše pitanja sa kolokvija...ajde,barem nešto...
pitanja od 23.1.: definicija SPJ, stvarni korisnik i zašto je taj institut bitan, povlastica zbog povećanog udjela, koja zemlja ima pravo oporezivati nekretninu, kriteriji rezidentnosti za osobe različite od fizičkih (je li to mjesto sjedišta, osnivanja, registracije ili stvarne uprave), opisati djelovanje metode običnog odbitka, na koga se odnosi zabrana nejednakog postupanja (na državljane druge države ugovornice, na sve osobe u Europi...), upravna pomoć pri ovrsi u poreznim stvarima.
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je za usmeni ispit dovoljno uciti iz skripte?
ponavljaj iz skripte,uči iz knjige.arbutina traži malo ipak detaljnije odgovore od onih u skripti.uostalom kolokviji su bili prije pa se moglo i tako sad riješiti taj ispit.
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal netko zna koj dio iz skripte/knjige moramo izbacit iz kolokvija? TJ. ove godine nije potreban?
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok mene zanima da li se kolokviji mogu proći ako se uči iz skripte iz skriptarnice, ili je ipak iz knjige bolje učiti? hvala :)
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je moguće da se na kolokvijima ponove pitanja koja su bila prošle godine? hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks