AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravno postupovno pravo

Moki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Svi koje ja znam au prosli bez njega,nikog nije pitao niti jedno pitanje(Sikic),a sad vidit ce mo sutra.
Svi koje ja znam au prosli bez njega,nikog nije pitao niti jedno pitanje(Sikic),a sad vidit ce mo sutra.
Ja odgovarala prošle godine online, postavio je pitanje iz prekršajnog, ali nije uzeo za zlo kad kolega nije znao. Zna se desiti da pitaju, ali uglavnom to bude za 4 ili 5. Sve u svemu Šikić je dobar ispitivač:)
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
gotovaa, pitanja troškovi upravnog spora i nadležnost upravnog suda. NIje pitao prekršajni, ja sam se isključila nakon što sam odgovorila. 2 sam dobila iz kolokvija i sada sam dobila 3.

Dojmovi ovog predmeta su pozitivni, iskreno dosta ga sam se bojala i mislila da je grozan, ali nije. Trebalo mi je dva tjedna laganog učenja. Kombinirala sam prezentacije, ali na kraju je dovoljan zakon i to ova dva ZUS i ZUP, prekršajni nisam učila niti je pitao za njega. Knjige vam ne trebaju.
 
Posljednje uređivanje:

livelovelaugh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
1.2
Rok za podnosenje tuzbe,neposredno rjesavanje u postupku pokrenutom na zahtjev stranke,rok za donosenje rijesenja kod neposrednog rjesavanja
 

MajaT123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Odličan profesor! Pita jedno, dva pitanja, navodi na odgovore. Mene je pitao žalbu protiv prvostupanjske presude. Koliko znam nikoga nije pitao Prekršajni zakon. Stvarno jako ugodan usmeni.
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja: usmeno rješenje, postupanje drugostupanjskog tijela povodom žalbe i iznimke od vođenja upravnog spora. Profesor odličan, atmosfera isto. Sretno svima!
 

mira

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
gotovaa, pitanja troškovi upravnog spora i nadležnost upravnog suda. NIje pitao prekršajni, ja sam se isključila nakon što sam odgovorila. 2 sam dobila iz kolokvija i sada sam dobila 3.

Dojmovi ovog predmeta su pozitivni, iskreno dosta ga sam se bojala i mislila da je grozan, ali nije. Trebalo mi je dva tjedna laganog učenja. Kombinirala sam prezentacije, ali na kraju je dovoljan zakon i to ova dva ZUS i ZUP, prekršajni nisam učila niti je pitao za njega. Knjige vam ne trebaju.
Da li je dovoljno učiti po prezentacijama? I dal' se te prezentacije odnose samo na ta dva zakona?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je dovoljno učiti po prezentacijama? I dal' se te prezentacije odnose samo na ta dva zakona?
Je, prezentacije sadrže sve članke iz zakona i malo još neke sitne dodatke, tipa u zakonu ne piše definicija pozitivne nadležnosti a u ppt piše što je pozitivna a što negativna.... Imaju prezentacije od Lane na službenom intarnetu, i od Šikića na merlinu, skoro su iste, od Lane sadrže više primjera.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks