AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava

RPCP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Puno hvala :) Iz čega ste pripremali zadnji dio? Prezentacije ili knjiga?
Nema na čemu :) ja sam kombinirala baš sve i staru skriptu i novu literaturu (neke stvari su ipak puno bolje objašnjene u literaturi dok su u skripti samo nabrojani pojmovi) i pisala sam si bilješke na predavanjima kako bih jednostavnije shvatila gradivo :)
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz, na pitanje razvoj pojma Uljpa dovoljno je znati uljp u sirem i uzem smislu te definiciju uljpa u j.upravi?
 

RPCP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz, na pitanje razvoj pojma Uljpa dovoljno je znati uljp u sirem i uzem smislu te definiciju uljpa u j.upravi?
Ja mislim da se to možda odnosi na ULJP kao znanstvenu disciplinu,samostalnu funckiju,filozofiju menadžmenta i samostalnu poslovnu funkciju (negdje na početku nove literature). Pišem napamet jer nemam više literaturu pa svakako provjerite,možda griješim :)
 

Lara Š.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pismeni ispit, zadnji rok
Sigma i koji su njeni kriteriji za države, tj. buduće članice
Zašto državni službenici imaju poseban pravni položaj?
Obilježja administrativnog modela
Oblici plaćanja po radnom izvršenju
Platni sustav u klasifikaciji službenika
Objasniti službenike kao nositelje vlasti
Kada državni službenik može odbiti izvršiti nalog?
Definicija drzavnih službenika i namještenika iz zakona
4 značenja uljpa
Upravljanje znanjem
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
usmeni kod Marčetić : odbor za državnu službu, ocjenjivanje, PRP-plaćanje po radnom izvršenju, temeljni modeli ULJUP u javnoj upravi , novi trendovi u razvoju ljudskih potencijala, razlika između personalne i funkcije ULJUP-a, službenički sustav :klasifikacijski; karijerni i klasifikacija RM, službenički sud, kazne za povredu služ dužnosti
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Manojlovic, usmeni kolokvij;
• ljudski potencijali u užem i širem smislu
• modeli plaćanja prema radnom izvršenju
• administrativni model ULJP-a

Napokon sam se riješila ovog užasa od predmeta! Učila sam po svojoj skripti koja je kombinacija nove knjige i prezentacija s Merlina. :)
Draga Helena,
I ja bih te molila ako si voljna da mi pošalješ skriptu na mail
[email protected].
Puno ti hvala
 

ludalubeni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Manojlovic, usmeni kolokvij;
• ljudski potencijali u užem i širem smislu
• modeli plaćanja prema radnom izvršenju
• administrativni model ULJP-a

Napokon sam se riješila ovog užasa od predmeta! Učila sam po svojoj skripti koja je kombinacija nove knjige i prezentacija s Merlina. :)
pozdrav Helena, vidim da si slala svoju skriptu dalje na učenje, jel bi ti bio problem da i meni pošalješ na mail ? :)
[email protected]
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks