AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2022/2023

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ok, ja sam uplatila 23.9. sve (upisninu i školarinu za ljetni semestar.)
To bi bilo to, sada samo čekamo 1.10. i taj upis u Studomat za ljetni semestar. :)
 

fakin

Super Moderator
jel ikome u studomatu piše da je upis obavljen u cijelosti? ja sam još prije 2 tjedna platio i ništa, i dalje stoji ne
 

doroteja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ikome u studomatu piše da je upis obavljen u cijelosti? ja sam još prije 2 tjedna platio i ništa, i dalje stoji ne
Pretpostavljam da će pisat da je obavljen u cijelosti nakon što upišemo i ljetni semestar.
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa piše da se ljetni mora platiti do 03.10.22 najkasnije .platila sam samo zimski za sada, ne kužim sad
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ok, shvatila sam, riješila sam sad i zimski, rekao je u referadi da nije problem ako nismo odmah uplatili ljetni kao ja, neka ga sad platim u i pravilu do 03.10. bi trebao upis biti obavljen u cijelosti.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ok, shvatila sam, riješila sam sad i zimski, rekao je u referadi da nije problem ako nismo odmah uplatili ljetni kao ja, neka ga sad platim u i pravilu do 03.10. bi trebao upis biti obavljen u cijelosti.
Super :)
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dali se zna dali ćemo kolokvije i pismene imati online ili uživo?
ovisi kako koji predmet, recimo Državna kolokvij piše u Planu da će biti uživo (što ako broj oboljelih poraste, a raste kako to misli Giljević) , Europski upravni prostor online, kao i Nauka 1 , e sada za ostale npr kao Upravno postupovno i lokalna samouprava nemam pojma.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ovisi kako koji predmet, recimo Državna kolokvij piše u Planu da će biti uživo (što ako broj oboljelih poraste, a raste kako to misli Giljević) , Europski upravni prostor online, kao i Nauka 1 , e sada za ostale npr kao Upravno postupovno i lokalna samouprava nemam pojma.
HVALA
 

Lady 567 Barbie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok! Zanima me ako netko zna gdje možemo podići svoje X-ice u slučaju da nismo uspjeli tijekom orijentacijskog predavanja? Hvala:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks