AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2022/2023

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo nove teme i prvog pitanja, do kad treba uplatiti školarinu? Do kraja mjeseca? Studomat odrađen.
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Tražim po stranicama fakulteta uvjete za upis na specijalistički studij i nigdje to ne mogu naći?! Našla sam izvedbeni plan, ali koja je cijena?
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim odgovor ako netko zna:

1) Da li izvanredni studenti mogu valjano upisati manje od 60 ects u jednoj akademskoj godini? Konkretno, ostali su mi iz druge godine RiS i Osnove prava drustava te bih htjela upisati jos 32 ects-a iz 3. godine, dakle ukupno 44 ects-a sa ova preostala 2. Buduci placamo 120 kn x upisane bodove odjednom, ne bih zeljela da imam neke greske pri uplati.

2) Ako polozim ispite sa druge godine koji su mi preostali zakljucno sa zimskim rokovima, da li tek tada podnosim molbu za upis ovih sa 3. godine kako bih ih mogla poceti polagati ili tu molbu podnosim odmah prije pocetka zimskog semestra?

Unaprijed hvala
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I jel se upisnina od 300kn i školarina uplaćuju zasebno??
Pa, ne. Samo broj ECTS x 120 kn + 300 kn i sve u jednoj uplati. Samo raščlaniš u Opisu plaćanja što je što. Opis plaćanja: Školarina X kuna + Upisnina 300 kuna.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
2) Ako polozim ispite sa druge godine koji su mi preostali zakljucno sa zimskim rokovima, da li tek tada podnosim molbu za upis ovih sa 3. godine kako bih ih mogla poceti polagati ili tu molbu podnosim odmah prije pocetka zimskog semestra?
Ne kužim zašto treba molba. Tako sam ja bila upisivala samo što mi je ponuđeno bilo s više godine.
 

Evolution

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko, ako sam prošle godine upisala i platila završni rad jel ga moram i ove godine platiti?
Znam da se prije nije trebalo, ali budući da su nova pravila upisa ništa ne kužim.
 

Tourniquet

jane doe.
Jel kome upis proveden u cijelosti? 6.9. sam upisala na studomatu i uplatila samo 300 kn za upis jer sam diplomski već platila, a samo mi je on ostao.
I dalje stoji da nije provedeno..
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Tražim po stranicama fakulteta uvjete za upis na specijalistički studij i nigdje to ne mogu naći?! Našla sam izvedbeni plan, ali koja je cijena?
Upute su objavljene kada se logiraš na stranicu pravo.hr. 120 kn po bodu
 

M13M

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima,

vezano za ponavljače i ovo da iznimno ove godine možemo biti oslobođeni plaćanja bodova upisanih u ponavljanju - da li to treba poslati mail za oslobođenje i ne platiti sada ništa na upisu (pa platiti naknadno ako padnemo) ili platimo pa ako položimo nam vrate?
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Uplcujemo li prvu ratu na onaj racun koji su dali za uplatu upisnine ili ne? Ide li to ovaj put odvojeno?
 

makarena

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, da li je danas zadnji dan za uplatit zimski semestar ili se može do kraja mjeseca?
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li itko vrijedi li i dalje pravilo da ako ti je ostao samo diplomski za napisati treba uplatiti samo upisninu od 300 kn u novoj akademskoj godini? Do sada se nije trebalo plaćati ponovno diplomski rad ako je plaćen prošle akademske godine. Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks