AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

Sinke1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok društvo!
Mislim upisati taj nastavak studija,specijalistički kao izvanredni pa molim za jednu informaciju.Da li još uvijek treba položiti tu razliku od tri ispita(Politologija,ULJP,EUP)jer sam vidio na stranici od Pravnog samo EUP,ako mi netko može razjasniti, vjerovatno sam krivo skužio te ECTS bodove,treba ih imati 180...Osim toga počeo sam malo proučavati Politologiju pa me zanima da li mi sa razlikom ispita imamo cijelu knjigu ili nešto skraćeno,pročitao sam u jednom gornjem postu..Mislim ići na kolokvije naravno,.......i kad su predavanja za izvanredne studente?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok društvo!
Mislim upisati taj nastavak studija,specijalistički kao izvanredni pa molim za jednu informaciju.Da li još uvijek treba položiti tu razliku od tri ispita(Politologija,ULJP,EUP)jer sam vidio na stranici od Pravnog samo EUP,ako mi netko može razjasniti, vjerovatno sam krivo skužio te ECTS bodove,treba ih imati 180...Osim toga počeo sam malo proučavati Politologiju pa me zanima da li mi sa razlikom ispita imamo cijelu knjigu ili nešto skraćeno,pročitao sam u jednom gornjem postu..Mislim ići na kolokvije naravno,.......i kad su predavanja za izvanredne studente?
Mora se položiti razlika od ta tri ispita, slušaš ih kao i ostala predavanja. Na forumu kod tih ispita vidi kakvi su uvijeti polaganja, jer sve ovisi o profesorima. Ja sam izvanredni pa nisam mogla ici na predavanja a onda uglavnom ne mozes na kolokvij ako ima iz tog predmeta, ali najbolje se u tom slučaju javiti profesoru pa pitati. Na prvoj godini biraju se tri izborna predmeta, to isto pogledaj koji bi
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks