AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

studentska prava

Diana1573

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam na to mislila... mislila sam ako jesam redoviti student, znam da se mogu izgubiti na neke nacine studentska prava
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e to ti onda ne znam, pogledaj u statutu našeg faksa
ako ga nemaš mogu ti ga poslati na mail
 

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanje, nadam se da je u dobroj temi... Znam da izvanredni studenti pravnog fakulteta imaju pravo napraviti xice, smo što su prazne do iduće godine dok se ne prebace na redovno. Da li možemo i mi tako?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam jedno pitanje, nadam se da je u dobroj temi... Znam da izvanredni studenti pravnog fakulteta imaju pravo napraviti xice, smo što su prazne do iduće godine dok se ne prebace na redovno. Da li možemo i mi tako?
Ne.
 

tanja6

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mene zanima dali iako sad ponavljam prvu godinu i redovno sam.dali mogu opet bit redovno ako ne upišem sad čistu drugu godine negoparcijalu?ili onda idem pod vanredno?
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima dali iako sad ponavljam prvu godinu i redovno sam.dali mogu opet bit redovno ako ne upišem sad čistu drugu godine negoparcijalu?ili onda idem pod vanredno?
parcijala je pad, pa automatski moraš prebacit status na izvanredne
 

tanja6

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
parcijala je pad, pa automatski moraš prebacit status na izvanredne
bez obzira šta upisujem neke predmete s druge godine.jer sam pročitala nešto na pravno fakultetu u statusu kao da se gubi pravo redovnog studenta ako se nakon dvije godine upisa ne otvari više od 35 bodova.sa dne kužim dali to vrijedi i kod nas ili ne?
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bez obzira šta upisujem neke predmete s druge godine.jer sam pročitala nešto na pravno fakultetu u statusu kao da se gubi pravo redovnog studenta ako se nakon dvije godine upisa ne otvari više od 35 bodova.sa dne kužim dali to vrijedi i kod nas ili ne?
pa prošle su ti te dvije, jednu si redovno, drugu si pala, i ovo je treći put prva, bez obzira na te ispite s druge, službeno, parcijala znači pad, a ne možeš dvaput past istu godinu na teret ministarstva
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neznam gdje da postavim ovo pitanje, pa ću tu: zanima me kada se postaje apsolvent, dali to ovisi o ects bodovima ili o tome koliko je ispita ostalo do kraja ili o nećem desetom??
puno hvala na informaciji:laughing:
 

snješko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Neka me netko ispravi ako bezveze blebecem,mislim da se apsolvent postaje nakon sto odslusas sva predavanja i imas potpise iz svih predmeta.
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Neka me netko ispravi ako bezveze blebecem,mislim da se apsolvent postaje nakon sto odslusas sva predavanja i imas potpise iz svih predmeta.
Tako je, nakon što se odslušaju sva predavanja i prikupe potpisi, pa sve dok student ne diplomira.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks