AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Specijalistički stručni studij-Rijeka

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidjela sam na stranici Pravnog fakulteta u Rijeci program stručnog i specijalističkog studija
u programu stručnog ima dosta predmeta koje mi nismo imali pa me zanima dali se kod upisa specijalističkog u Rijeci treba polagati kakva razlika
također vidim da u programu specijalističkog ima predmeta koje mi već položili u zagrebu na stručnom studiju pa me zanima dali se oni priznaju ili se moraju ponovno polagati?
Hvala
Znam da se nikakva razlika ne polaže kad upisuješ, a za ovo drugo sumnjam...
 

DanijelaM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam zvala krajem 6 mj fakulete u Rijeci. U refereadi mi je rečeno nešto u smislu da ove godine možda nema upisa, ali da nazovem još kasnije pa provjerim. Da li je još tko zvao i da li zna da li se što promjenilo.
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na stranici pravnog fakulteta u Rijeci stavljena je obavijest o upisu 2. god specijalističkog studija, a o upisu u 1. god ne piše ništa.
možda ipak ništa od upisa ove godine..
 

Mirna23

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na stranici pravnog fakulteta u Rijeci stavljena je obavijest o upisu 2. god specijalističkog studija, a o upisu u 1. god ne piše ništa.
možda ipak ništa od upisa ove godine..
Ja sam zvala referadu i rekli su mi da ce vjerojatno u 7 mj biti upisi ili da se vidi tko je sve zainteresiran a da ih ove godine nije bilo... takoder sam zainteresirana za nastavak studija u Rijeci pa se javljam.
 

*Lana*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz svima, evo i ja sam nekako odlučila za Rijeku, ako je još tko aktivan na forumu nek nabaci koju novu informaciju iz Rijeke ... kako stvari sad tamo funkcioniraju... koliko je zahtjevno uspoređujući Zagreb i obvezatnost predavanja za izvanredne studente?
Unaprijed hvala,

p.s. do sutra vam traju prijave za Specijalistučki u Rijeci (30.6.2017.)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matea_89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
[DOUBLEPOST=1500622917,1500622811][/DOUBLEPOST]
Pozz svima, evo i ja sam nekako odlučila za Rijeku, ako je još tko aktivan na forumu nek nabaci koju novu informaciju iz Rijeke ... kako stvari sad tamo funkcioniraju... koliko je zahtjevno uspoređujući Zagreb i obvezatnost predavanja za izvanredne studente?
Unaprijed hvala,

p.s. do sutra vam traju prijave za Specijalistučki u Rijeci (30.6.2017.)

Evo, slažem se s kolegicom!
Vidjela sam da nigdje nema nikakvog foruma na temu Specijalističkog u Rijeci pa ajmo se malo aktivirati bar ovdje. Upisalo nas je više od 70-tak u Rijeci.
Imate li kakvih saznanja? ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks