AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Psihologija u javnoj upravi

damir82

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi ide li netko na ispit sad sljedeci tjedan?trebao je biti 13.04. a stavili su na studomatu 15.04. da li je to točan datum?
 

Radica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Točan datum je na studomatu. Koliko mi je poznato nikad se ne polaže na predviđen datum, vjerojatno zbog dr. obaveza prof.Dakle, nije prvi put da se pomaknuo datum polaganja ispita.

Sretno!
 

ana f

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajdukovićka je super na usmenom-pitanja sa roka 1.6.- zakoni komunikacije, djelotvorno slušanje, osnovna atribucijska greška, objasniti stereotip i predrasude, uloge rukovoditelja
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li se zna kad je prvi kolokvij (nisam bila na posljednjem predavanju)? Hvala.
 

anaisa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li se izači na kolokvij i ako nisi bio na predavanjima?

Sad sam vidjela u ranijim porukama da je netko napisao da se na kolokvij može izaći i ako nisi bio na predavanjima.Nigdje ne mogu naći literaturu za taj izborni.Molim neku dobru dušu ukoliko ima da mi pošalje na mail. Bila bih jako zahvalna.
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li se izači na kolokvij i ako nisi bio na predavanjima?

Sad sam vidjela u ranijim porukama da je netko napisao da se na kolokvij može izaći i ako nisi bio na predavanjima.Nigdje ne mogu naći literaturu za taj izborni.Molim neku dobru dušu ukoliko ima da mi pošalje na mail. Bila bih jako zahvalna.
Na prvom predavanju profesorica je rekla da ce ove godine inzistirati na dolascima kako je propisano za redovne i izvaredne studente. Kako ce biti u praksi - ne znam. Literatura su prezentacije s predavanja, a objavljuju se na stranici faksa Psihologija u javnoj upravi - Studijski centar za javnu upravu i javne financije - Studij

Detaljnije o predmetu imas tu Predmeti - Katedra za teoriju i metodologiju socijalnog rada
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam poslala mail na katedru vezano za polaganje ispita, jer nisam bila na predavanjima...dobila sam ovakav odgovor...."....kako do sada niste bili na nastavi i imate 4 izostanka, nemate pravo pristupiti kolokviju. Obzirom da je su na kolegiju dozvoljena najviše tri izostanka, morat ćete tražiti odobrenje za potpis na kolegiju od voditelja studija...."
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam tražila... i zapravo ne znam na šta su mislili pod tim odobrenjem :)
...ja sam skuzila iz maila da bi trebala od sada dolaziti redovno na sva preostala
predavanja i onda zamoliti za potpis da bi uopce mogla izaci na ispit...
 

ana22

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da se to misli na ono testiranje semestra, kad platiš 100 i nešto kuna jer nemaš potpis iz predmeta. možda da probate dolazit pa ga ipak na kraju tražit potpis, nisam dobila dojam da je strog jako..
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nemaju, izvanredni imaju 2 predavanja, 1. i 8. 12. u 17h
svašta...a nama je rečeno da imamo popodne predavanja kako bi i izvanredni mogli sudjelovati jer smo se mi bunili i prekasno nam je termin u 16:30, ne kužim niš :thinking:
 

Tourniquet

jane doe.
Nemam pojma, znam da je prekjučer bilo predavanje iz psih za izvanredne u 17h..možda će se javit neko ko je bio pa reć jel bilo riječi o tome
 

Jennifer_1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko možda zna da li ova pitanja koja su objavljena na web stranici pravnog fakulteta vrijede i za ovaj kolokvij?? Naime, tim pitanjima nije obuhvaćeno gradivo u potpunosti pa da ne učimo sad baš sve ako nije baš nužno...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks