AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
MOLIM DA SE JAVE, OSOBE KOJE SU OVE AKADEMSKE GODINE ,bile na predavanjima INFORMATIČE RADIONICE ZA IZVANREDNE, a imaju nepoložene ispite sa druge godine, TE ZBOG TOGA NISU DOBILI POTPIS DA JE INFORMATIČKA RIJEŠENA. Razlog- prije upisa i PLAĆANJA rečeno je da informatička, nomotehnika i praksa ne spadaju u odredbu da se nemogu polagati prije nego riješimo 2.godinu, pa smo time te predmete platili, JER SU NAM REKLI DA IH MOŽEMO RIJEŠITI BEZ OBZIRA NA TU ODREDBU. Javite se u inboks, mislim da nas ima tridesetak, pa da se dogovorimo i odemo do studetske pravobraniteljice zajedno sa Ivana Branilović i pošaljemo zajednički mail gdje tražimo da se ispoštuje ono što je rečeno na upisima ! ( znam da su rekli čuvati potpis i ocjenu, ali ovdje se ne radi o tome, jer oni kakvi jesu, će nam to poništiti ako ne uspijemo riješiti 2.godinu do kraja akademske godine, te ćemo ponovno morati platiti ove predmete). Moramo se ubrzati,jer su 29.1 i 30.1 predavanja iz nomotehnike.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel se moze inf radionica rijesit prije nego sto smo rijesili drugu god ili ne moze? Da znam dal da je upisujem il ne..
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako netko ima kakvu informaciju..Kako su sad predavanja za izvanredne obvezna, da li na upp-u svaki dan popisuju tko je bio na predavanju i ne smije se propustiti niti jedan dan?
 

mape5

Super Moderator
ovako, predavanja za treću godinu za IZVANREDNE su obavezna jer, na javnim službama i europski upravni postupak smo dobili potpis u index, što bi bio znak da smo odradili obvezu odslušanih predmeta. Ja sam imala te predmete prvi puta upisane i dobila sam potpis. NIsam sigurna da li su oni studenti koji su upisali drugi put isto dobili potpise.

Što se tiče informatičke radionice, UPp vježbi, nomotehnike, prijavljuju se kao i ostali ispiti putem studomata, kad profesori stave obavijest preko web stranice i tada se otvaraju rokovi u studomatu i postoji rok za prijavu i odjavu.

samo treba neko još točno napisati šta je u situacijama kada se predmeti ponavljaju. :cool:
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisam ziher kaj si mislila pod "situacijom da se ponavljaju ispiti" ako je to slucaj sa onima koji su prosle god morali upisati iz trece god. kolegije..isti ove god ne trebaju potpise. Tak je meni rekla Sanja u referadi pocetkom akad.god. Odredba se primjenjuje od ove god.a odnosi se na kolegije koji su od ove god tek prvi puta upisani (placeni)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks