AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravni aspekti upravljanja informacijama

mateja1009

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
super onda ću probat ugurat u 6.mjesec ako ide. jesu kaj naglašavali jel kaj bitno
ili manje bitno s obzirom na opširnost literature? jel dovoljno njen članak i zakon
o pravu na pristup inf.?
 

mateja1009

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može onda ako je tako probala bi i ja do kraja 6.mj izaći
jer malo mi je previše sve učiti uhuh. javi dojmove svakako.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bilo nas je dvoje, jedna cura nije dosla. prosli smo, dobili 4. kolegu je pitala iz zppi i njezinog clanka. mene je htjela nesto iz musinog clanka, al sam rekla da sam ucila samo zppi i aarhušku konvenciju. onda je isla gledat jel sam dobila mail od muse gdje ona kaze da je stavila literaturu na web, i rekla je da ce mi taj put progledat. ugl, rekla mi je da prenesem dalje info da se obrati pozornost na mail, odn da treba ucit i taj clanak od muse(nisam shvatila jel umjesto zppi ili i zppi i taj clanak)

pitanja danas: iz zakona: načela, ograničenja čl. 15, rokove i kada se mogu produžiti, ustupanje zahtjeva, žalbu i sudsku zaštitu. iz konvencije: općenito, što se omogućuje, koji je cilj, koja su tijela javne vlasti, pasivni i aktivni pristup
 

mateja1009

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila ja, bilo super, pitanja: transparentnost, ponovna uporaba informacije, test razmjernosti i javnog interesa, ograničenja, prava medija iz ustava(ovo zadnje nisam znala, al nije zamjerila :))
 

ana f

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li ima netko taj članak od Ofakice? Ne mogu ga pronaći na str. od faxa...
 

lara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Polagala sam kod Muse, Pitala me je transparentnost, Zakon o pravu pristupa informacijama- ograničenja čl. 15, tijela javne vlast, aktivni i pasivni pristup. Učila sam iz Musinog članka, Zakon o pravu na pristup informacija, Članka koji je napisana Ofak samo sam pročitala, malo više obratila pažnju na Aarhušku konvenciju.
 

irena2016

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
usmeni danas kod Ofak;pitanja koja se već vrte po forumu; cilj Konvencije, definicija tijela javne vlasti, test razmjernosti, izuzeće ZPPI
 

tejič

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej po cem ces ucit posaljem ti ja prezentacije.. Ja imam od 17og 24 nisam bila.. Imas mozda clanke od muse i onaj drugi??
 

tejič

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Musa pitanja:
Nacelo javnosti
Otvorenost i transparentnost razlika
Kako se ostvaruje pravo na pristup info
Savjetovanje s javnoscu cl 11 zppi
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks