AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Poredbeno ustavno pravo

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li ima tko možda članak od profesorice...recite gdje ga mogu nabaviti???
il ga možete poslati na mail...
hvala unaprijed...

Kao što diah pita...i mene ovo interesira
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma kakav sad članak??? pa jel nije literatura ona 4 poglavlja iz knjige + 5. i 6. poglavlje iz knige Suvremeni franc. parlamentarizam???
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma kakav sad članak??? pa jel nije literatura ona 4 poglavlja iz knjige + 5. i 6. poglavlje iz knige Suvremeni franc. parlamentarizam???
Profesorica ta poglavlja iz knjige Suvremeni francuski parlamentarizam naziva člancima...
Bar sam ja to tak skužila..
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ovaj ispit pismeni i usmeni ili samo usmeni- ja sam izvanredni student. Jer vidim u prijašnjim postovima da se spominju kolokviji (makar oni vrijede samo za redovne), al evo da ipak pitam
 

vesna Ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo i ja sam položila. Ja sam na predavanjima dobila seminarski rad i pitala me na usmenom nešto što ja osobno mislim o tome, konkretno o referendumu građanske inicijative. Očekivala sam veću ocjenu, ali i trojka je dobra.
 

Katrin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej! profesorica je u pon dala još tri pitanja za kolokvij, 19.1 2009 u 11.30...
Pitanja su::
Pravno razlikovanje konfederacije i federacije?
Pravna priroda Bosne i Hercegovine?
Institucije EU?
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel možemo i mi ostali izvanredni napisati samo taj seminarski rad iz nekih znanstvenih radova ili moramo učiti po knjizi??? Kako da dođem do informacije, poslala sam prof. mail al ne odgovara mi...
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel se pojavljuju i koja pitanja na ispitu iz ona dva članka tj. poglavlja V i VI- suvremeni francuski parlamentarizam...
 

orbitrek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
II. kolokvij - pitanja


Pravno razlikovanje konfederacije i federacije,
Kohabitacija - definicija, vrste / razdoblja,
Predsjednička arbitraža nad Vladom prema Ustavu iz 1958.
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi može netko napisati naslova ovih poglavlja koja moramo učiti- 2,9,10,12, nekak mi je to malo glupo kopirano pa...
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
B. Smerdel, S. Sokol
"Ustavno pravo" :
II.POGLAVLJE (str. 47. - 74.) POJAM I RAZVITAK USTAVNE VLADAVINE
X. POGLAVLJE (str. 328. - 367.) NAČELO DIOBE I NAČELO JEDINSTVA VLASTI I OBLICI NJIHOVE PRIMJENE
XII. POGLAVLJE (str. 409. - 433.) SLOŽENE DRŽAVE I DRŽAVNE ZAJEDNICE

B.Kostadinov
"Moj suvremeni francuski parlamentarizam"
V. POGLAVLJE ( str.98. - 130.) IZVRŠNA VLAAST U PETOJ REPUBLICI
VI. POGLAVLJE(str. 131. - 141.) PRAVO RASPUŠTANJA PARLAMENTA

Da li mi može netko napisati naslova ovih poglavlja koja moramo učiti- 2,9,10,12, nekak mi je to malo glupo kopirano pa...
Naziv svih naslova i popis stranica je tu, samo napominjem da 9. poglavlje nije literatura, kao što primjećuješ iz gore navedenog. Jedno manje za učenje :luxhello:
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako to da ne treba 9 poglavlje???

Ej Pontifex - nedostaje mi naslov za 12 poglavlje; jel 409 str. počinje sa PREGLED POVIJESNOG RAZVITKA???

I jel možda znaš kad prof. iz ovog predmeta ima konzultacije??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks