AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak predavanja i sistematski?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
raspored predavanja objavljen je na stranici fakulteta.

jedno pitanje- jel se može prebaciti iz jedne u drugu grupu? postoji grupa a i grupa b.
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
raspored predavanja objavljen je na stranici fakulteta.

jedno pitanje- jel se može prebaciti iz jedne u drugu grupu? postoji grupa a i grupa b.
možeš, to ti nitko ne kontrolira u kojoj si grupi, odi si u onu koja ti najbolje odgovara!:wink5:
 

Lalla

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me dali ima nekakvo uvodno predavanje...
Čula sam da će kao prije samih predavanje bit nekakvo uvodno, par dana ranije...
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zanima me dali ima nekakvo uvodno predavanje...
Čula sam da će kao prije samih predavanje bit nekakvo uvodno, par dana ranije...
Predavanja, kako već sigurno znaš, počinju 05.10.

01. i 02.10. biti će organizirani dani orijentacije brucoša. Moći ćete doći (po grupama koje će biti određene i objavljene na oglasnoj ploči faksa, a vjerojatno i na netu) i stariji studenti će vam pokazati gdje se nalaze lokacije koje ćete često sljedećih godina posjećivati, odgovarati na vaša pitanja o samom studiju i tako..
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oće di pisat u kojim su dvoranama predavanja?

i ovi koji ne idu na njemački, nemaju utorkom ništa? :dry::laughing:

pitam za porezni studij. :D
 

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
piše ti gore u čoškiću da su ti sva predavanja u dvorani 1 prizemlje...XD...
i da utorkom nemaš niš...
 

kicho

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stručni studij javne uprave > grupa B > također slobodan utorak za one koji su izabrali Engleski. :laughing:
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
piše ti gore u čoškiću da su ti sva predavanja u dvorani 1 prizemlje...XD...
i da utorkom nemaš niš...
tek sam sad skužila, hvala ti. :D

neg, pitanje, ja sam u indeks napisala samo "strani jezik" a u srednjoj sam učila njemački, jel mogu dolazit na engleski ili? :shocked:

i kaj se tiče ovih grupa, mogu jedan dan dolazit u jednu, drugi dan u drugu il koju odaberem na tu moram i dolazit?:sad:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
tek sam sad skužila, hvala ti. :D

neg, pitanje, ja sam u indeks napisala samo "strani jezik" a u srednjoj sam učila njemački, jel mogu dolazit na engleski ili? :shocked:

i kaj se tiče ovih grupa, mogu jedan dan dolazit u jednu, drugi dan u drugu il koju odaberem na tu moram i dolazit?:sad:
ma kako ti se koji dan sviđa...
ali mislim da ti je najbolje ostat u grupi u kojoj jesi:crazy:
tak i onak sve dođe na isto:wink5:
 

krejzi19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dakle,ja sam upisala prvu godinu upravnog prava ali kao izvanredan student,vidjeh da nemamo baš često predavanja,a ja nisam iz zg,a iznajmih već stan,pa me zanima dal mogu i ja doći 5.10 na predavanja,i normalno hodat na predavanja od redovnih studenata ?
 

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
tek sam sad skužila, hvala ti. :D

neg, pitanje, ja sam u indeks napisala samo "strani jezik" a u srednjoj sam učila njemački, jel mogu dolazit na engleski ili? :shocked:

i kaj se tiče ovih grupa, mogu jedan dan dolazit u jednu, drugi dan u drugu il koju odaberem na tu moram i dolazit?:sad:


kaaj nisi bila pitala neš za porezni ?
hmm.. nisam znala a postoje grupe za porezni ?? :blushed: hmm
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaaj nisi bila pitala neš za porezni ?
hmm.. nisam znala a postoje grupe za porezni ?? :blushed: hmm
kaj ne postoje? :zvrko:

joj, zbunjuju me svi. :D tu stalno netko spominje neke grupe, ovo ono, šta ja znam. :eek:
 

Da_da

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaaj nisi bila pitala neš za porezni ?
hmm.. nisam znala a postoje grupe za porezni ?? :blushed: hmm
bok svima,evo ovako,sto se tice grupa za upravni smjer,postoje grupe,neznam kako ce bit ove godine,al prosle god.su bile dvije od prezimena A-K i od L-Ž,prema tome su sastavljena i predavanja,a sad mislim da ako ne stignes npr.prvu mozes ic u drugu ako zelis nadoknadit a nisi stigla ic na to predavanje prvo..neznam kako ce sad bit..mozda se nes promjenilo..uglavnom,sve ce se vidit 5.10 kad pocne fax..za porezni nisam ziher al mislim da oni nisu prosle godine imali grupe jer je njih manje bilo..najbolje skoknut do faxa i provjerit...sad bi ionako trebali objavit kad su predavanja ako vec nisu:wink5:
 

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj ne postoje? :zvrko:

joj, zbunjuju me svi. :D tu stalno netko spominje neke grupe, ovo ono, šta ja znam. :eek:

kolko ja vidim nema ih.. bar ne na rasporedu.. :laughing: ima za upravni.. za nas nemaa... :wink5: pa sam se i ja zbunila mislila da znaš nekaj kaj ja ne znam :crazy::crazy:
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolko ja vidim nema ih.. bar ne na rasporedu.. :laughing: ima za upravni.. za nas nemaa... :wink5: pa sam se i ja zbunila mislila da znaš nekaj kaj ja ne znam :crazy::crazy:
a jesmo obadvije zbunjene. :zivili:
 

krejzi19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vidla sam na stranici pravnog fakulteta prijave za neke seminare,dal i mi to moramo,il je to sam za studente prava ? ja niš ne kužim,totalno sam sva zbunjena,a informacije daju na kapaljku,pa ako neko zna,nek mi objasni,i mi nismo trebali izabrat nikakve izborne predmete,ni ništa,jelda ?
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vidla sam na stranici pravnog fakulteta prijave za neke seminare,dal i mi to moramo,il je to sam za studente prava ? ja niš ne kužim,totalno sam sva zbunjena,a informacije daju na kapaljku,pa ako neko zna,nek mi objasni,i mi nismo trebali izabrat nikakve izborne predmete,ni ništa,jelda ?
opet ja:tongue2:
nemamo seminare i nisi trebala izabrati izb.predmete jer su oni na 3.godini..
ma samo pitaj šta ti nije jasno!:wink5:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks