AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak predavanja i sistematski?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dakle upisala sam redovno upravno-pravo. Zanima me da li zna netko kad počnu predavanja, kaj fkt treba obavit sistematski,ako da kad (prije početka akademske godine ili tokom) i gdje???
niš neznam:sad::angry:

MOLIM VAS POMOZITE MI!!!:blushed::blushed:

HVALA!!:happy:
 

Ivy

Admin
Re: kad počnu predavanja za brucoše? kaj je sa sistematskim? i sl. :)

Predavanja pocinju pocetkom desetog mjeseca
a krajem devetog ce biti objavljen raspored na oglasnoj ploci
fakat treba ici na sistematski (i zubara)
jer inače nećeš moći upisati drugu godinu
raspored za sistematski je prošle godine bio objavljen u 11.mj.
 

Frances

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: kad počnu predavanja za brucoše? kaj je sa sistematskim? i sl. :)

NEMOJte se još zamarat sistematskim. nama je kod liječnice bio sistematski krajem drugog, a kod stričeka stomatologa tek krajem četvrtog mjeseca. ne brinite, sve ćete saznat na vrijeme, pisat će vam na oglasnoj ploči sve :) i ne biti lijen, sistematski, koliko god on banalan bio se treba obaviti. :blushed:
 

Petra Spol

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: kad počnu predavanja za brucoše? kaj je sa sistematskim? i sl. :)

Jel' će biti organizirana predavanja za izvanredne studente poreznog studija?
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: kad počnu predavanja za brucoše? kaj je sa sistematskim? i sl. :)

Jel' će biti organizirana predavanja za izvanredne studente poreznog studija?
da, bit će, ali ona počinju kasnije, krajem 11mj. ili tako nešto, i traju po par dana za svaki predmet, znači nema ih baš puno :happy:
 

slonica-ne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej, znači sigurno predavanja počinju početkom 10.mj?? da nebi ispalo,recimo da su počela, a ja doma glumim glumca.. :))
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej, znači sigurno predavanja počinju početkom 10.mj?? da nebi ispalo,recimo da su počela, a ja doma glumim glumca.. :))
100%:wink5:
i da ako netko treba, imam par fotkanih knjiga koje su u super stanju:laughing: za upravni smjer.
dajem za neku sitnu lovu:wink5:
nek se javi na pm (privatne poruke)
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna netko kad i di se treba slikat za iksicu? :confused2:


i ako netko ima, meni bi trebale knjige za porezni, prva godina. :happy:
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko ima knjige ili skripte za porezni,prva godina,nek se javi na pp :p
Hvalaaa!
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako znate, jel može odgovor, ja sam upisala izvanredni upravni, ako tako kasno počinju predavanja za nas, kako je onda moguće da prijavim ispit već u 11. mj. kaj da sad već nešto počnem učiti... skinula sam sve moguće skripte i trenutno nabavljam knjige, da li mogu se najavit za konzultacije a da ne idem na predavanja pa da prijavim ispit i šta bi bilo najlakše za prvi put izaći na ispit, može li neki prijedlog, mislila sam bilo šta prijavit pripremit se po skriptama pa kako bude da uopće vidim kako to izgleda, hvala na odgovorima, za nas izvanredne fakat baš nema nekih informacija niti u referadi niti u toj knjižici jer sam je kupila
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako znate, jel može odgovor, ja sam upisala izvanredni upravni, ako tako kasno počinju predavanja za nas, kako je onda moguće da prijavim ispit već u 11. mj. kaj da sad već nešto počnem učiti... skinula sam sve moguće skripte i trenutno nabavljam knjige, da li mogu se najavit za konzultacije a da ne idem na predavanja pa da prijavim ispit i šta bi bilo najlakše za prvi put izaći na ispit, može li neki prijedlog, mislila sam bilo šta prijavit pripremit se po skriptama pa kako bude da uopće vidim kako to izgleda, hvala na odgovorima, za nas izvanredne fakat baš nema nekih informacija niti u referadi niti u toj knjižici jer sam je kupila
izvanredni ne moraju skupljat potpise sa predavanja pa neovisno o tome da li su slušali predavanja ili ne iz tog predmeta mogu izlazit na ispite. zato jer predavanja za izvanredne nisu obavezna. za konzultacije se na trebaš najavit samo odeš.

hm a što prvo prijavit izać neznam. možda bi bilo najbolje da se prvo rješiš težih predmeta poput nauke i financiranja a onda kreneš laganini na lakše
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
5.10. počinje, hoće to još bit potvrđeno gdje na forumu ili ću morat put pod noge samo to vidjet u zege?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks