AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja za prijemni

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zanima me koliko je potrebno imati bodova za upis na porezni ili javnu upravu, otprilike siz skole i sa prijamnog,i jos jedno pitanje,kako se boduje ocjene iz skole,dali se zbroje sva 4 uspjeha i zavrsni ispit ili prve tri god i zavrsni ispit pa se pomnozi sa 20?
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da,nije teško proći onima koji su te godine završili srednju,i još gimnaziju:)Ja sam maturirao 4 godine prije upisa i nisam završio gimnaziju pa sam se dosta pripremao,ne za ovaj faks ali po gimnazijskom gradivu.. Prijemni nije bio težak, ima 10 pitanja logičkog zaključivanja što je dosta lagano i još bar 5 pitanja iz opće kulture što je isto lagano, ali ima i hrvatskog i povijesti i mislim da treba više od par dana za pripremu nekome tko nije iz gimnazije. No generalno prijemni nije težak i možda je i u tih par dana dobrog učenja moguće prijemni napisati dobro jer puno ovisi i o ocjenama iz srednje škole. No svi koji ćete ići na prijemni počnite učiti odmah,osim gimnazijalaca:)
Ja sam prošao prijamni s trogodišnjom strukovnom školom. Mislim da nije u redu od nekih gimnazijalaca da oni više vrijede od nas strukovnjaka.:confused2:
Meni prijamni nije bio lagan bilo mi je jako teško proći i sve sam to stigao u mjesec i pol dana i položio.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks