AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja za prijemni

A

Aseptic_Cyst

Guest
Re: Nema brcuosa?

Pitanje: zna li se odprilike datum prijemnog sada u 7. mjesecu? Mislim na akademsku godinu 07/08? Hvala
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijemni 07/08

Pa ne filaju nas iz udruge sa tehničkim informacijama. Na Smotri datum još nije bio preciziran, ali mogu reči da će biti oko 10. srpnja
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijemni 07/08

uvjek bude u medijima obavijesteno kada bude gdje prijami....a evo i informacija....da se školarina ostati ista (bio je i red, tj. i ovo je puno) i broj studenata koji ce se primati
 

Ivy

Admin
Re: Prijemni 07/08

ma daj super
znaci mogu racunati na to da cu morati raditi samo dva mjeseca smrc
ali bolje i to nego tri;)
 
A

Aseptic_Cyst

Guest
Re: Prijemni 07/08

Čudno, čudno skroz. evo koliko vidim, svaki prijamni ima svoj datum, osim onoga za upravno. Zanimljivo. Nadam se da će i to uskoro biti objavljeno.
 

unknown_02

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijemni 07/08

pozdrav.evo,da vas malo zaposlim.namjeravam upisati upravni studij ove godine.prvo pitanje:kamo moram ici predati prijavu za prijemni(na dvz ili pravni)?drugo pitanje:koliko je po vašoj procjeni težak prijemni?i zadnje pitanje:kako je biti student dvz-a?unaprijed se zahvaljujem
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijemni 07/08

evo nekoliko inf iz moje glave

prošle godine na prijamnom je bio Hrvatski jezik, povijest i logičko zaključivanje (ne logika!) mislim da su prijamni tamo negdje oko 15,7, ja nisam imala nikakve primjerke ispita, a prijamni sam rasturala... uglavnom, pitanja se svode na neke elementarne stvari, i uglavnom su postavljena prema gimnazijskom programu( možda zato ja nisam imala problema). rezultati se znaju već isti dan, a sve potrebno za upise kupuje se u našoj skriptarnici...

biti student dvz-a nije loše, dapače, ja se osjećam kao riba u vodi... ali da se mora učiti- mora...
 

malena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijemni 07/08

:p mene zanima koliko ih se otprilike prijavi na studij javne uprave, koliko ima pitanja na prijamnom i da li su oni na zaokruživanje ili dopunjavanje...te koliko je potrebno bodova da se upadne na faks kao redovni student bez plaćanja...javite mi,malena:p
 
O

oliwa

Guest
Re: Prijemni 07/08

eeeej!!!!prijemni je bio ok.. nisam se pripremala.. matura mi je dosta pomogla za hrvatski.. i...da... PROŠLA SAM!!! bez plaćanja čak...
sda ću tu svaki dan visiti na forumu..raspitivati se.. sve informacije o upravnom pravu su dobrodošle!!!
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijemni 07/08

Ovakav interes od brucošice još nisam vidio.

Savjetujem ti da odeš u NSK(nacionalnu sveučilišnu knjižnicu) i pročitaš sve knjige od Eugena Pusića, upijaju se kao slikovnice, a studiranje na prvoj godini će ti biti lakše bar za 50%.
 
O

oliwa

Guest
Re: Prijemni 07/08

Savjetujem ti da odeš u NSK(nacionalnu sveučilišnu knjižnicu) i pročitaš sve knjige od Eugena Pusića, upijaju se kao slikovnice, a studiranje na prvoj godini će ti biti lakše bar za 50%.
ma da...evo odmah letim.. jel NSK još uvijek otvorena po noći? Mislim, neću spavati dok ne pročitam sve od Pusića.. btw, jel ima on kakve veze s Vesnom P.?
 
R

rat i mir

Guest
kako da dođem na netu do pitanja za prijemni i odgovarajučih skripti?
Namjera mi je upisati na drugom roku pošto sam zakasnila na prvi , a več je dosta prošlo od srednje......hvala.....:):D
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijemni 07/08

ma da...evo odmah letim.. jel NSK još uvijek otvorena po noći? Mislim, neću spavati dok ne pročitam sve od Pusića.. btw, jel ima on kakve veze s Vesnom P.?
čale
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako da dođem na netu do pitanja za prijemni i odgovarajučih skripti?
Namjera mi je upisati na drugom roku pošto sam zakasnila na prvi , a več je dosta prošlo od srednje......hvala.....:):D
ja sam učila po nekim skriptama s prava i s nekog cd-a...
 
R

rat i mir

Guest
gdje da to nabavim.....više nisam u toku a trebala bih ponoviti dosta toga....davno je bila matura...prije 10-11 g....pa vas molim za pomoć...nisam ljena za tražit već vremenski ogranićena...djeca posao i tako to....hvala
:p:redface:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks