AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ee super! Hvala ti
Jel bi mi mogla samo objasniti na sta se misli ona teritorijalna nadležnost i pojedinacni i kolegijalni organi?
Hmm, teritorijalna nadležnost se vjv odnosi na kojem podrucju tijelo državne uprave djeluje ili da li možda ima ispostave/ekspoziture.

Mislim da se pojedinačni i kolegijalni organi vođenja se odnosi na celnika tijela drzavne uprave, i kabinet njegov.
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hmm, teritorijalna nadležnost se vjv odnosi na kojem podrucju tijelo državne uprave djeluje ili da li možda ima ispostave/ekspoziture.

Mislim da se pojedinačni i kolegijalni organi vođenja se odnosi na celnika tijela drzavne uprave, i kabinet njegov.
Okeej
Hvala ti
 

Monti_1502

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, zakasnila sam sa predajom rada na 01.05. i sad ne znam sto napraviti, postoji li jos rokova, dali se moze predati jos uvijek? U fazi izrade mi je i nadam se nekom pozitivnom odgovoru u vezi s tim.
Molim heeeeelp
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko dobio mail od profesorice held o rasporedu prakse?
otvorim sliku sto je poslala i iskreno mi nije jasno gdje je raspored? samo su imena napisaana ahaha
 

dinamo2001

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko dobio mail od profesorice held o rasporedu prakse?
otvorim sliku sto je poslala i iskreno mi nije jasno gdje je raspored? samo su imena napisaana ahaha
U mailu se samo nalazi dokument u kojem piše gdje je napisano tko ide na praksu u neku organizaciju, a tko ide na praksu u Kompas
 

mira

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U mailu se samo nalazi dokument u kojem piše gdje je napisano tko ide na praksu u neku organizaciju, a tko ide na praksu u Kompas
ja sam se prijavila za praksu u organizaciji, jel zna tko kako to izgleda?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks