AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Peticija za produljenje roka studiranja studentima starog programa 2011.g.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej,imam jedno pitanjce,mislim da u prošle godine mail sa molbom i peticijom poslale baš naše cure a ne referada,koliko sam skužila ove godine je obrnuto,da li je sigurno da će doć na vrijeme do pravih!!!eto samo toliko.)
Ne bilo je isto ko i sada, molba je s peticijom bila predana u referadu, a ista je mailovima bila poslana pročelnici i dekanu da prouče gradivo prije sjednice.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ok Hvala,malo sam črčkala po prijašnjim postovima pa sam stekla takav dojam.)))
 

MAURITIUS

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kratki info... molba i peticija su upravo predane u referadu. Tijekom dana će biti i e-mailom poslane pročelnici i dekanu. I rečeno je da će nam vrlo vjerojatno biti odobreno. Stoga ljudi, manje piskaranja po forumu na ovu temu i živciranja, a više koncentracije i učenja da što prije ovo privedemo kraju! :wink5:
ej sorry ja ću sad uletit s glupim pitanjem, ali koliko ima nas nesretnjaka potpisanih na peticiji? baš me zanima... sigurno nas nema baš malo, jer išla sam baš gledat kad mi je ispit i vidla sam da nas i na građanskom i upravnom ima dosta :crying2: i tko vam je rekao da će vjerojatno odobrit produljenje? svaka čast curke na trudu, nadam se da ćemo se svi zajedno na promociji slatko smijati :laughing: ma baš jedva čekam kad će tu svoju odluku obznanit,pa svima su produžili prava, valja će i nama ...
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej sorry ja ću sad uletit s glupim pitanjem, ali koliko ima nas nesretnjaka potpisanih na peticiji? baš me zanima... sigurno nas nema baš malo, jer išla sam baš gledat kad mi je ispit i vidla sam da nas i na građanskom i upravnom ima dosta :crying2: i tko vam je rekao da će vjerojatno odobrit produljenje? svaka čast curke na trudu, nadam se da ćemo se svi zajedno na promociji slatko smijati :laughing: ma baš jedva čekam kad će tu svoju odluku obznanit,pa svima su produžili prava, valja će i nama ...
ima nas oko 70, pozitivan komentar o produženju su dali gđa. klanac i prof. šikić, no sve je to naravno neslužbeno.
i ja mislim da ako su već produžili svima da ne možemo samo mi izvisit, za razliku od drugih fakulteta mi smo opet uložili vrijeme i trud u ovo pa valjda će se na kraju isplatit :bluThinking:
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima nas oko 70, pozitivan komentar o produženju su dali gđa. klanac i prof. šikić, no sve je to naravno neslužbeno.
i ja mislim da ako su već produžili svima da ne možemo samo mi izvisit, za razliku od drugih fakulteta mi smo opet uložili vrijeme i trud u ovo pa valjda će se na kraju isplatit :bluThinking:
A prošle godine je gđa.Klanac svima govorila da neće bit produženja i silno je željela naplaćivati bolonju,he he,pročitala sam u prijašnjim postovima ,ta žena je baš čudna biljčica,ekscentrična,sad ovak,sad onak.)))netko je bio napisao i da je kao sanja storjak rekla da će nam vjerovatno biti produženo,a bumo vidli.)))
 

MAURITIUS

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A prošle godine je gđa.Klanac svima govorila da neće bit produženja i silno je željela naplaćivati bolonju,he he,pročitala sam u prijašnjim postovima ,ta žena je baš čudna biljčica,ekscentrična,sad ovak,sad onak.)))netko je bio napisao i da je kao sanja storjak rekla da će nam vjerovatno biti produženo,a bumo vidli.)))


ej ljudi a dal netko zna kad će biti sjednica na kojoj će odlučiti dali će nam produžiti ili ne ?
 

Fireflower

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, ajmo ovako...
Skupljeno je 70-ak potpisa. Molba i peticija su predane u referadu i poslane pročelnici i dekanu. Sada je ostalo samo pričekati sjednicu koja će vjerojatno, kao i svake godine, biti nakon rokova u rujnu. Onda ćemo znati kakva je odluka. U referadi je kolegici koja je u ime svih nas sa starog programa predala molbu i peticiju rečeno da je tajnik veleučilišta rekao da će to vjerojatno biti u redu. Primili su molbu bez primjedbi... I to je to. Napravili smo sve što smo mogli, kontaktirali smo i udrugu koja nam se nije javila što znači da ćemo ih opet kontaktirati i nema se više što napraviti. Barem ne prije nego saznamo rezultate sjednice vijeća, a čim saznamo objaviti ćemo ovdje. Eto... svaka pomoć je dobrodošla, ali je trenutno zakašnjela.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je,trebamo čekati i to je to ne može se više ništa napraviti!
Kad se sve riješi saznat ćemo i objaviti ovdje,nadajmo se najboljemu!.))
 

Fireflower

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
udruga je odgovorila na svaki vas mail ne vidim gdje je problem?
problem je u tomu što nam nitko iz udruge nije potvrdio jeste li dobili našu zamolbu vijeću koju, ako je procedura ista kao i prošle godine a sudeći po svemu je, netko od vas mora pročitati na sjednici vijeća, ni trebamo li još što priložiti da vam bude lakše na sjednici. isto tako cijenili bi da nas obavijestite kada će se održati dotična sjednica jer nama je ova odluka vrlo bitna i mnogima odlučuje o budućnosti. hvala na razumijevanju.
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
problem je u tomu što nam nitko iz udruge nije potvrdio jeste li dobili našu zamolbu vijeću koju, ako je procedura ista kao i prošle godine a sudeći po svemu je, netko od vas mora pročitati na sjednici vijeća, ni trebamo li još što priložiti da vam bude lakše na sjednici. isto tako cijenili bi da nas obavijestite kada će se održati dotična sjednica jer nama je ova odluka vrlo bitna i mnogima odlučuje o budućnosti. hvala na razumijevanju

kad cemo znat termin kontaktirat cemo vas!
 

malivibrufo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam iz zg-a,po starom sam programu,nisam ni znala za peticiju,žao mi je što s nisam potpisala,iskreno se nadam da će nam odobriti,iako znam da je bilo nategnuto i prošle godine
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam iz zg-a,po starom sam programu,nisam ni znala za peticiju,žao mi je što s nisam potpisala,iskreno se nadam da će nam odobriti,iako znam da je bilo nategnuto i prošle godine
bilo je nategnuto, ali mi se ipak nadamo svi jer je na pravu produženo itd., tako da - možemo se nadati...
 

MAURITIUS

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
na pravu se vijeće sastaje 28.9.
da, i ja sam čula da je sjednica 28.09. na pravu, ne mogu vjerovat da moraju čekati zadnji dan da odluče o tome da li će nam produžiti prava ili ne, koliko znam na pravu su o tome donjeli odluku. bezveze ja sad samo razmišljam o tome, umjesto o ispitu :(
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks