AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Peticija za produljenje roka studiranja studentima starog programa 2011.g.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozivamo studente starog programa koji ne izlaze na ovaj ispitni rok u lipnju na ispite ili koji se ne uspiju potpisati na peticiju (kolegice koje su u mogućnosti prikupljat će potpise i podatke studenata na ispitima na koje i same izlaze) da pošalju svoje podatke (ime i prezime, broj indeksa) na mail:
[email protected]

Cilj nam je da se molba preda prije ljetnih praznika, zato nam podaci trebaju što prije.
Također, molimo da proširite vijest o prikupljanju podataka i potpisa kolegama koji studiraju po starom programu, a možda ne prate događanja na forumu.

Ukoliko imate pitanja o peticiji, možete ih postavljati ovdje.
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možete se potpisati na peticiju sutra u 17:30 dok se bude održavalo ispitivanje građanskog prava (TMT), molim ostale kolegice da navedu ostala vremena/lokacije
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo šaljem svoje podatke na mail. Obavijestila još dvije kolegice koje su pred Bolonjci.
hvala!

molimo i studente kojima je ostao jedan ispit do kraja ili samo diplomski, da se svejedno, iz kolegijalnosti, pridruže te potpišu na peticiji!
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako se ne varam, zasad nas ima 30-ak.
bar još toliko na idućem roku i bit će ok ;) treba pohvatat sve te ljude, a pogotovo one koji ne izlaze na ispite niti su na forumu...
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako netko može nositi peticiju na ispit iz općeg upravnog prava na idućem roku, također na radno, soc. i služb., nek se javi. hvala!
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam na postupovnom obavjestila sve da dođu na forum i na mail pošalju podatke.))
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam na postupovnom obavjestila sve da dođu na forum i na mail pošalju podatke.))
stali smo sad na oko 40 potpisa, a kolegica je bila rekla da je na popisu za opće upravno bilo dosta studenata starog programa, samo nažalost nisu bili izašli na ispit... nadam se da će informacija o prikupljanju potpisa doći do njih ili da će netko biti u mogućnosti ići s peticijom pa da se potpišu oni koji se pojave...
 

Fireflower

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
OUP je u pravilu odmah nakon UPP-a tako da to možemo nas dvije obaviti, tj. ja ziher izlazim na UPP tako da nije problem.
za radno ćemo vidjeti kad je pa ćemo nekako i "pokriti". općenito ćemo vidjeti kad je što kad objave raspored pa ćemo se nekako organizirati.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam rekla određenom krugu ljudi s kojima sam bila na ispitu i rekla im da prošire svima koje poznaju koji su stari program,nadam se da će uroditi plodom.)
 

ivaka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam na postupovnom obavjestila sve da dođu na forum i na mail pošalju podatke.))
Meni si jucer spominjala peticiju prije ispita kod Turudica (ili kak se vec zove:confused2::confused2: ).
Kako da potpisem peticiju? Ja bi trebala uskoro zavrsiti ali svakako ovo zelim podrzati.
PLS javi.
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni si jucer spominjala peticiju prije ispita kod Turudica (ili kak se vec zove:confused2::confused2: ).
Kako da potpisem peticiju? Ja bi trebala uskoro zavrsiti ali svakako ovo zelim podrzati.
PLS javi.
pošalji podatke (ime i prezime, broj indeksa) na :
[email protected]

ili ako ideš na neki ispit na idućem roku - ljudi će nositi liste za potpisivanje, naravno ovisi koliko nas bude i tko će ići na koji ispit itd...

hvala!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks