AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

pad godine

ivana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da se nadovežem..

ne postoji nikakva druga opcija da se zadrže studentska prava ako se 2. put piše pad? tipa, obzirom da sam upisala uz potporu ministarstva, i nisam plačala godinu, da sada 3. put platim punu cijenu godine?

recite mi i kad se drugi put piše pad, koliko se plača,ako sam prvotno upisana bez plačanja?

hvala unaprijed
 

tinajuk

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima di li kada upišem pad godine mogu odmah u prvim rokovima odnosno već u 11. mjesecu ići polagati ispite ili moram ponovno to sve odslušati...
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da se nadovežem..

ne postoji nikakva druga opcija da se zadrže studentska prava ako se 2. put piše pad? tipa, obzirom da sam upisala uz potporu ministarstva, i nisam plačala godinu, da sada 3. put platim punu cijenu godine?

recite mi i kad se drugi put piše pad, koliko se plača,ako sam prvotno upisana bez plačanja?

hvala unaprijed
mislim da nista ne bi trebala platiti osim upisnine u iznosu 300kn

Upravo sam bila u referadi pa mi je teta rekla da se mogu prebaciti na vanredno nakon drugog pada godine. Plaćam 3600kn i mogu polagati ispite po istim rokovima kao i redovni. Potpisi mi uopće ne trebaju iako ih imam. A rok do kojeg trebam platiti školarinu ovisi o dekanskom roku za kojeg će se više znati nakon sjednice u ponedjeljak. Ugl, zaboravila sam ju pitati pa ako netko od vas zna da li ja moram po drugi put testirati indeks ili možda obaviti onaj sistematski pregled. Mislim da to ne treba. Ugl, kad netko bude imao informaciju do kojeg roka se mora uplatiti školarina, neka javi...
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da nista ne bi trebala platiti osim upisnine u iznosu 300kn

Upravo sam bila u referadi pa mi je teta rekla da se mogu prebaciti na vanredno nakon drugog pada godine. Plaćam 3600kn i mogu polagati ispite po istim rokovima kao i redovni. Potpisi mi uopće ne trebaju iako ih imam. A rok do kojeg trebam platiti školarinu ovisi o dekanskom roku za kojeg će se više znati nakon sjednice u ponedjeljak. Ugl, zaboravila sam ju pitati pa ako netko od vas zna da li ja moram po drugi put testirati indeks ili možda obaviti onaj sistematski pregled. Mislim da to ne treba. Ugl, kad netko bude imao informaciju do kojeg roka se mora uplatiti školarina, neka javi...
sistematski pregled se obavlja jedanput i to na prvoj godini. ako si ga obavila, ne trebaš ponovno.
 

čokolada14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Imam jedno pitanje upisala sam 1. godinu redovno sa plaćanjem i sad mislim upisati pad, dal itko zna kolko se to plača i da li i dalje ostajem redovni student?
 

anka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Imam jedno pitanje upisala sam 1. godinu redovno sa plaćanjem i sad mislim upisati pad, dal itko zna kolko se to plača i da li i dalje ostajem redovni student?
ostajes redovan student i platit ces ja mislim 3050 kn,to je i upisnina od 150 kn i skolarina za ponavljanje godine...
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kod pada po bolonji jel se mogu upisati bar neki predmeti sa više godine, do 60 ukupno ects bodova ili uopce ne možeš upisati niti jedan predmet s druge godine?
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako si sakupila 31 ili više ects bodova možeš upisati toliko koliko si skupila
npr. za parcijalu ti treba 31 bod i ti imaš 32 boda
napraviš kombinaciju predmeta da iz druge godine upišeš 32 boda
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako si sakupila 31 ili više ects bodova možeš upisati toliko koliko si skupila
npr. za parcijalu ti treba 31 bod i ti imaš 32 boda
napraviš kombinaciju predmeta da iz druge godine upišeš 32 boda
Mene zanima pad godine ne parcijala, da znam ako mi ne stignu prebacit predmete sa prava, ako stignu upisujem punu godinu.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mene zanima pad godine ne parcijala, da znam ako mi ne stignu prebacit predmete sa prava, ako stignu upisujem punu godinu.
kolegica Nela ti je sve objasnila.
mogućnost upisivanja nekih ispita sa više godine (ako nemaš uvjt za upis čiste godine) naziva se parcijala godine (u tvom slučaju parcijala druge godine).

ako nisi sakupila određeni broj bodova na 1.godini (pretpostavljam da je i na poreznom 31 bod u pitanju), ne možeš upisati ništa sa više godine, već običan pad.
da si, npr. na prvoj god. skupila 31 ects bod, mogla bi, uz ispite s prve godine koje nisi položila, upisati i neke ispite s druge - u tom slučaju upisala bi parcijalu 2.godine.
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegica Nela ti je sve objasnila.
mogućnost upisivanja nekih ispita sa više godine (ako nemaš uvjt za upis čiste godine) naziva se parcijala godine (u tvom slučaju parcijala druge godine).

ako nisi sakupila određeni broj bodova na 1.godini (pretpostavljam da je i na poreznom 31 bod u pitanju), ne možeš upisati ništa sa više godine, već običan pad.
da si, npr. na prvoj god. skupila 31 ects bod, mogla bi, uz ispite s prve godine koje nisi položila, upisati i neke ispite s druge - u tom slučaju upisala bi parcijalu 2.godine.
je to sam skužila, ja sam ti već stari student(samo na drugom faksu) pa znam šta je parcijala, ali nisam nikad pisala pad pa me zanimalo ako mi ne stignu odobriti ocjene sa Pravnog morat ću pisat pad...btw. dokad se najkasnije mora upisat(znam da su rekli 23.10)ali jel može ikako iza tog datuma?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
je to sam skužila, ja sam ti već stari student(samo na drugom faksu) pa znam šta je parcijala, ali nisam nikad pisala pad pa me zanimalo ako mi ne stignu odobriti ocjene sa Pravnog morat ću pisat pad...btw. dokad se najkasnije mora upisat(znam da su rekli 23.10)ali jel može ikako iza tog datuma?
evo, ovako piše na službenim stranicama dvz-a:
Svi REDOVITI studenti (uključujući i apsolvente sa studentskim pravima, kao i oni kojima studentska prava ističu) obvezni su izvršiti upis najkasnije nakon objavljenih rezultata odnosno nakon polaganja ispita na dekanskom roku zaključno sa 23. listopada 2009. god. do 13 sati.
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam spada li ovo pitanje baš skroz u ovu temu, al ako itko zna puno bi mi pomogao jer ne mogu nikako naći to na službenoj stranici, a trebam znati. sad pišem pad 1.god. al nemam potpis iz 1 kolegija u 2.semestru. kaj sad ?? netko mi je reko kao nešto 150 kn...molba... bzzzz al niš konkretno nemam pojma, a moram se upisat sutra preksutra ! jel imo tko neštko slično ili zna neš o tom ??
:confused2:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam spada li ovo pitanje baš skroz u ovu temu, al ako itko zna puno bi mi pomogao jer ne mogu nikako naći to na službenoj stranici, a trebam znati. sad pišem pad 1.god. al nemam potpis iz 1 kolegija u 2.semestru. kaj sad ?? netko mi je reko kao nešto 150 kn...molba... bzzzz al niš konkretno nemam pojma, a moram se upisat sutra preksutra ! jel imo tko neštko slično ili zna neš o tom ??
:confused2:
Taj potpis ti je potreban zbog testiranja semestra, stoga ga moraš imati! NE znam iz kojeg ti predmeta treba, ali prvo bih ti savjetovao da odeš na konzultacije kod dotičnog profesora, te ga lijepo i pristojno zamoliš za potpis! Ako odbije, onda ti je najbolje otići kod referentice Sanje na faksu, dolje u prizemlju, pa joj izloži problem! Ona će ti reći koje su ti daljnje mogućnosti! Sretno i napiši ovdje kak je prošlo da i drugi znaju postupak ako se nađu u takvoj situaciji!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam spada li ovo pitanje baš skroz u ovu temu, al ako itko zna puno bi mi pomogao jer ne mogu nikako naći to na službenoj stranici, a trebam znati. sad pišem pad 1.god. al nemam potpis iz 1 kolegija u 2.semestru. kaj sad ?? netko mi je reko kao nešto 150 kn...molba... bzzzz al niš konkretno nemam pojma, a moram se upisat sutra preksutra ! jel imo tko neštko slično ili zna neš o tom ??
:confused2:
A prije svega otiđi kod Sanje i pitaj ako upsuješ pad jel ti treba taj potpis, jer ti ionako ponavljaš godinu i možeš ponovno slušat šta hoćeš i dobit taj potpis... ja mislim da kod pada godine nije uvjet da imaš sve potpise, zato najbolje da prvo pitaš na faksu!!!
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam spada li ovo pitanje baš skroz u ovu temu, al ako itko zna puno bi mi pomogao jer ne mogu nikako naći to na službenoj stranici, a trebam znati. sad pišem pad 1.god. al nemam potpis iz 1 kolegija u 2.semestru. kaj sad ?? netko mi je reko kao nešto 150 kn...molba... bzzzz al niš konkretno nemam pojma, a moram se upisat sutra preksutra ! jel imo tko neštko slično ili zna neš o tom ??
:confused2:
što se tiče tih 150kn
imaš tamo na oglasnoj ploči kod one dolje referade, referade broj 3
tamo ti je oglasna ploča
piše da ako ti fali 1-2 potpisa da pišeš nešto(molbu ili ne znam što)i uz molbu priložiš uplatnicu od 150kn i onda možeš normalno testirati semestar
ali MISLIM da ako upisuješ pad da ne moraš testirati semestar, ali nisam sigurna, provjeri
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Taj potpis ti je potreban zbog testiranja semestra, stoga ga moraš imati! NE znam iz kojeg ti predmeta treba, ali prvo bih ti savjetovao da odeš na konzultacije kod dotičnog profesora, te ga lijepo i pristojno zamoliš za potpis! Ako odbije, onda ti je najbolje otići kod referentice Sanje na faksu, dolje u prizemlju, pa joj izloži problem! Ona će ti reći koje su ti daljnje mogućnosti! Sretno i napiši ovdje kak je prošlo da i drugi znaju postupak ako se nađu u takvoj situaciji!
evo da odg. naime, ja sam pisala pad godine, a kod pada nije potrebno testiranje semestra tako da nije bilo nikakvih problema što nisam imala potpis jer ću sada ponovno ići na to predavanje pa dobiti potpis.
hvala :)
 

Livia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo da odg. naime, ja sam pisala pad godine, a kod pada nije potrebno testiranje semestra tako da nije bilo nikakvih problema što nisam imala potpis jer ću sada ponovno ići na to predavanje pa dobiti potpis.
hvala :)
a ja isto upisala pad i testirala mi je semestar...tj. semestrre...ne kužim:wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks