AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

pad godine

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Što sve treba za upisivanje pada?
Trebaš kupiti upisne listove u skriptarnici, ispuniti ih i zajedno s ispunjenim indexom predati u sobu 8! Prije toga trebaš testirati index kod referentice za porezni studij! Na upisne listove upisuješ samo predmete koji su ti ostali!
 

martinica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Testiranje indexa se obavlja na sljedeci način: moraš imat sve potpise u indexu, žig od zubara, žig od sistematskog i moraš vratiti knjige u knjižnicu (ako si ih posuđivala)! To sve radiš u sobi 9 kod referentice Sanje prije upisa 2. godine, pada ili parcijale! Testiranje indeksa je besplatno, a plaća se 150 kn samo ako index ne testiraš do kraja upisa (znači ako upisi prođu, a ti iz nekog razloga nemaš potpise, pa stoga nisi ni upisao godinu) Onda pišeš zahtjev i plaćaš 150 kn, inače ne! Nadam se da sam pomogao, i ispričavam se ako sam nesto zaboravio!
Ja sam ove god upisala pad i bila sam svega par puta na predavanjima, ali kad sam upisivala pad pitala sam u referadi za testiranje i žena mi je rekla da ne treba ako upisujem pad! Ja imam potpise samo iz prvog semestra, iz drugog nemam, kaj to znači da cu ja sad morati ponovo po potpise?! I šta je s onim seminarom iz bankarstva? Ja sam ga prošle godine napravila i dobila potpis, to mi ništa ne vrijedi ili ga mogu predati opet ovu godinu :) Koje su teme bile? Ja imam investicijske fondove! Do kad traje prvi semestar i jel mogu doći po potpis samo ovaj tjedan?
 

sssandra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Upisala sam ponovno prvu godinu redovno, imam sve potpise i zanima me mogu li ponovo izlazit na kolokvije na koje sam izlazila i prošle godine ili mogu samo izlaziti na ispite? Thanks
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Upisala sam ponovno prvu godinu redovno, imam sve potpise i zanima me mogu li ponovo izlazit na kolokvije na koje sam izlazila i prošle godine ili mogu samo izlaziti na ispite? Thanks
Možeš izlaziti na sve kolokvije koje nisi prošla!
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Ovako...Ponovno sam upisala 1. godinu i moram li dati sve ispite ili mogu prenijeti 1-2 u 2.godinu ? Hvala !
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Ovako...Ponovno sam upisala 1. godinu i moram li dati sve ispite ili mogu prenijeti 1-2 u 2.godinu ? Hvala !
za drugu godinu moraš skupiti određen broj ETC bodova. znaš da svaki ispit nosi određen broj bodova. u indeksu imaš stupac ETC pa pogledaj si.nama je prošle godine bio odobren dekanski rok i potpisivali smo peticiju i spustili su nam broj etc bodova koji je nužan za upis druge godine s 50 boda na 42 boda.
tako si računaj da ti treba za drugu godinu od 42-50 boda-neznam kako će vam biti.:laughing:
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Imam jedno pitanje: 1. sam godina i sad se spremam past tu prvu godinu...e sad...postoji problem, nemam bas nekaj love za platit opet pa me zanima jel mogu ja sad pauzirat do sljedece godine i opet samo doc na faks i ponovit prvu godinu???to pitam jer ne mislim sljedece godine polagat drzavnu maturu?
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Imam jedno pitanje: 1. sam godina i sad se spremam past tu prvu godinu...e sad...postoji problem, nemam bas nekaj love za platit opet pa me zanima jel mogu ja sad pauzirat do sljedece godine i opet samo doc na faks i ponovit prvu godinu???to pitam jer ne mislim sljedece godine polagat drzavnu maturu?
E to ti je i mene nekad zanimalo pa sam negdje našla da se kod nas može zamrznuti samo u slučaju neke velike bolesti ili trudnoće... e sad neznam jel to još vrijedi pa najbolje otići pitati.
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Imam jedno pitanje: 1. sam godina i sad se spremam past tu prvu godinu...e sad...postoji problem, nemam bas nekaj love za platit opet pa me zanima jel mogu ja sad pauzirat do sljedece godine i opet samo doc na faks i ponovit prvu godinu???to pitam jer ne mislim sljedece godine polagat drzavnu maturu?
Kolegica ti je napisala dobar odgovor, pauziranje godine može se odobriti samo u iznimnim slučajevima, tj. ako za to postoji osobito dobar i opravdan razlog (za dečke je to nekad bio odsluženje vojnog roka, koji više nije obvezan, a za cure trudnoća, odnosno neka teška bolest za bilo koji spol, koja je utjecala na to da student nije bio u stanju izvršavati svoje obveze)! Uglavnom, mora se napisati zahtjev pročelniku, obrazložiti, priložiti sventualne dokumente, urudžbirati i čekati sjednicu...
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim Vas,ako mi itko moze reci nesto u vezi pada godine...koliko se placa? kada se upisuje? dal se polozeni predmeti moraju ponovno polagati,i sve kaj vam padne na pamet...Hvala!!!:unsure:
 

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim Vas,ako mi itko moze reci nesto u vezi pada godine...koliko se placa? kada se upisuje? dal se polozeni predmeti moraju ponovno polagati,i sve kaj vam padne na pamet...Hvala!!!:unsure:
položene predmete ne moraš ponovno polagat. a za ovo ostalo ti je najbolje pitat tete u referadi ;)
 

red evill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovako,saznala sam da se pad placa 3050kn,predmeti koje si polozio,ne trebas ponovno polagati...sada,ako netko zna,dal se moze platiti u ratama skolarina, i do kada se mora platiti,neka mi javi,please:(

položene predmete ne moraš ponovno polagat. a za ovo ostalo ti je najbolje pitat tete u referadi ;)
Hvala ti:happy:
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovako,saznala sam da se pad placa 3050kn,predmeti koje si polozio,ne trebas ponovno polagati...sada,ako netko zna,dal se moze platiti u ratama skolarina, i do kada se mora platiti,neka mi javi,please:(



Hvala ti:happy:
ja sam prošle godine išla platiti tako i morala sam odmah platiti 3050kn mislim da ce tako biti i ove godine

da li netko zna, sada ću drugi put pasti godinu, da li će me automatski prebaciti na vanredno ili gubim pravo studiranja
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ideš vanredno. ja znam curu koja je prošle godine upisala po 4. put prvu godinu :kava:

i da, apsolventi su mogli platiti u 2 rate... ne znam dal se odnosilo na i obične studente to.
a plaćalo se u 2 rate jer nitko od nas nije znal da nemamo pravo apsolventsku biti na teret ministarstva. pa nismo ni imali love... za taj "nepredviđeni" trošak.
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ideš vanredno. ja znam curu koja je prošle godine upisala po 4. put prvu godinu :kava:

i da, apsolventi su mogli platiti u 2 rate... ne znam dal se odnosilo na i obične studente to.
a plaćalo se u 2 rate jer nitko od nas nije znal da nemamo pravo apsolventsku biti na teret ministarstva. pa nismo ni imali love... za taj "nepredviđeni" trošak.
ne moguće da je po 4 put upisivala, al moguće je da je 3. Jer ako padneš po 2. put godinu onda te prebace na vanredno i gubiš studentska prava, a a ko padneš po 3 put gubiš pravo studiranja na tom fakultetu. A ja sam čula informaciju da na porezno uopće ne postoji mogućnost vanrednog studiranja pa zato ne znam da li ću sad nakon drugog pada godine uspijet nešto napraviti. Svejedno mi je najsigurnij eotići sutra u referadu i raspitati se. Ali bilo bi mi drago , ako je netko već u ovoj situaciji kao ja, a ima točne podatke o svemu da me obavijesti
 

*Lana*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej ljudi gospođa Sanja iz referade stavila je na stranice veleučilišta obavijest o upisima gdje možete konkretno saznati što vas u vezi pada i upisa zanima - pod '' UPISI '' pa potražite ...nadam se da će vam bar nešto pomoći
 

axis1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej ljudi gospođa Sanja iz referade stavila je na stranice veleučilišta obavijest o upisima gdje možete konkretno saznati što vas u vezi pada i upisa zanima - pod '' UPISI '' pa potražite ...nadam se da će vam bar nešto pomoći
hvala na informaciji!!:mellow:

ali opet tamo ne piše točno koliko plaća redovan student koji je prvotno upisan uz potporu ministarstva, ako nakon što je jednom već upisao pad godine, koliko iznosi upis parcijale ako nema dovoljno bodova za redovan upis godine već samo za parcijalu. :confused2:
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne moguće da je po 4 put upisivala, al moguće je da je 3. Jer ako padneš po 2. put godinu onda te prebace na vanredno i gubiš studentska prava, a a ko padneš po 3 put gubiš pravo studiranja na tom fakultetu. A ja sam čula informaciju da na porezno uopće ne postoji mogućnost vanrednog studiranja pa zato ne znam da li ću sad nakon drugog pada godine uspijet nešto napraviti. Svejedno mi je najsigurnij eotići sutra u referadu i raspitati se. Ali bilo bi mi drago , ako je netko već u ovoj situaciji kao ja, a ima točne podatke o svemu da me obavijesti
ok, greška, jednu su joj godinu oprostili radi zdravstvenih problema, tak je 3. put upisala prvu godinu. a upisala je vanredno. :kava:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks