AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

pad godine

BrUcOsIcA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam dal je ova tema jos aktivna - zanima me dal trebam nesto napraviti (neki papiri, lova, nesto) kada padnem godinu i ne namjeravam upisivati vise?
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
najpametnije nista,jer mozda jednog dana pozelis nastavit kao izvanredni.
nikad neznas
 

amanda

love
ne znam dal je ova tema jos aktivna - zanima me dal trebam nesto napraviti (neki papiri, lova, nesto) kada padnem godinu i ne namjeravam upisivati vise?
ako mislis upisivati dugi faks onda se s ovoga trebas ispisati da ti vrate papire.. thats all.. ako ti papiri ne trebaju i jednogs dana budes opet zeljela nastaviti ovaj faks ne trebas nista.. ispis se na nekim fakultetima placa, ne znam kako je ovdje.. najbolje ti je poslati mail na [email protected]
 

martinamm

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovani kolege molim za pomoć.
Pala sam prvu godinu s 1 položenim ispitom:hekla: (porezni studij)
I sad, tamo u onim obavijestima svašta nešto piše.
Obzriom na to, moram upisat 52 boda, e sad ono što me interesira a zbog tog jer sam IZVANREDNI STUDENT je to da li upisujem i zimski i ljetni semestar ili samo zimski.
HVALA VAM NA ODGOVORU:wave:
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
LJudi ja upisujem apsolventsku godinu i nemam potpis iz predmeta koji opet ponavaljam, dal mi je potreban taj potpis ili?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks