AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove prava društava

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege, da li je netko odgovarao sad na zadnjem roku? Pripremam ispit za lipanj pa me zanima gdje se održava ispit jer čitam u prijašnjim objavama kako se ispitivanje održava u Hoto centru pa me zanima gdje je to? Također ak može netko napisati pitanja i kakvi su profesori? Hvala :)
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege, da li je netko odgovarao sad na zadnjem roku? Pripremam ispit za lipanj pa me zanima gdje se održava ispit jer čitam u prijašnjim objavama kako se ispitivanje održava u Hoto centru pa me zanima gdje je to? Također ak može netko napisati pitanja i kakvi su profesori? Hvala :)
Kolegice, ako odgovarate kod profesora Jakšića usmeni se održava u Hoto centru. Morate doći na recepciju i onda će vas uputiti dalje. Profesor pita osnove osnova. Moraju se znati dionice, uprava, N.O., U.O., nije teško :)
 

Moon.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice, ako odgovarate kod profesora Jakšića usmeni se održava u Hoto centru. Morate doći na recepciju i onda će vas uputiti dalje. Profesor pita osnove osnova. Moraju se znati dionice, uprava, N.O., U.O., nije teško :)
Ne bih se baš složila da pita osnove osnova. Možda mu je prvo pitanje osnovno, ali ako ne odgovoriš na način koji on želi čuti pitat će brdo potpitanja i samo te još dodatno zbuniti. Po meni treba dobro savladati gradivo i povezivati neke stvari, definitivno ne shvatiti olako ovaj predmet :).
A i ovisi kakve je volje, po meni je bolje ići odgovarati među prvima, dok još ima strpljenja.
 

Inabram

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege molim vas ako bi mi netko objasnio gdje se nalazi Hoto centar? Kako da dođem do tamo? Hvala unaprijed
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege molim vas ako bi mi netko objasnio gdje se nalazi Hoto centar? Kako da dođem do tamo? Hvala unaprijed
Hoto centar je kod Cibone. Siđi na stanici Studentski centar i kreni prema Vukovarskoj i nećeš fulati. Adresa je Savska cesta 32. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks