AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove prava društava

krisp09

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kakav je bio ispit
Da, skuzila sam kasnije, hvala svejedno;-).
Ma ispti je meni bio stvarno ok, bio je prof. Bilić.
Pitanja su jasna i konkretna, samo treba dobro procitati. Najvise je bilo oko dd-a i doo-a, jedno pitanje o sudskom registru, nesto opcenito o trg. drustvu, nestono dionicama...Esejsko pitanje iz doo-a. Ima dovoljno vremena za sve. Ja se nisam bas spremila i ako ne prodem, bit ce iskljucivo mojom krivnjom.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da, skuzila sam kasnije, hvala svejedno;-).
Ma ispti je meni bio stvarno ok, bio je prof. Bilić.
Pitanja su jasna i konkretna, samo treba dobro procitati. Najvise je bilo oko dd-a i doo-a, jedno pitanje o sudskom registru, nesto opcenito o trg. drustvu, nestono dionicama...Esejsko pitanje iz doo-a. Ima dovoljno vremena za sve. Ja se nisam bas spremila i ako ne prodem, bit ce iskljucivo mojom krivnjom.
ok hvala, dali je bilo kaj pitanja iz prošlih pitanja i dali ste odg. građansko?
 

krisp09

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ok hvala, dali je bilo kaj pitanja iz prošlih pitanja i dali ste odg. građansko?
Koliko vidim, nije bilo ni jedno isto pitanje sad i od prije par mjeseci sto je netko napisao. Ali npr. o dionicama se moze postaviti 20 pitanja i svaki put budu dionice i svaki put drugo pitanje.
Nisam isla na gradansko, moooooozda sad na drugom roku, ali vrlo, vrlo upitno.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko vidim, nije bilo ni jedno isto pitanje sad i od prije par mjeseci sto je netko napisao. Ali npr. o dionicama se moze postaviti 20 pitanja i svaki put budu dionice i svaki put drugo pitanje.
Nisam isla na gradansko, moooooozda sad na drugom roku, ali vrlo, vrlo upitno.
ja idem na građansko 6.9 prvi put pa kak bu .
hvala i sretno
 

krisp09

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
šta ste odgovorili u esejskom pitanju....
Mozemo na ti
Odgovorila sam da moze da onaj J. Monnet moze biti direktor, ali da treba njegova izjava ovjerena kod javnog biljeznika. U drugom pitanju sam napisala da u konkretnom slucaju ga mogu imenovati clanovi drustva obicnom vecinom glasova pbzirom da u drustvenom ugovoru nije drugacije navedeno i navela sam tko jos moze imenovati clana uprave. A koje je ono bilo trece pitanje... Ti? Jel imamo bar slicno nesto?
 

Pmelanija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, ako mi netko može odgovoriti kakva je situacija sa ispitima na isti dan? Koja je vjerovatnost da ce 2 ispita biti u različito vrijeme? Postavila pitanje i na drugom mjestu ali ne dobicam odgovor pa ako netko zna?
I drugo, da li i dalje vrijedi pravilo da nema polaganja ispita sa npr. Treće god ako nisu položeni svi ispiti sa druge? Hvala
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, ako mi netko može odgovoriti kakva je situacija sa ispitima na isti dan? Koja je vjerovatnost da ce 2 ispita biti u različito vrijeme? Postavila pitanje i na drugom mjestu ali ne dobicam odgovor pa ako netko zna?
I drugo, da li i dalje vrijedi pravilo da nema polaganja ispita sa npr. Treće god ako nisu položeni svi ispiti sa druge? Hvala
pa ja sam imala soc i prava društva i bila su u različito vrijeme.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks