AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove kaznenog i prekršajnog prava

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li mi tko reći iz koje je skripte najbolje učiti za 3 kolokvij(od koje do koje stranice),i koliko je vremena potrebno da se nauči??hvala:)
 

wendy18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel dovoljno ucit za 3. kolokvij, znaci prekrsajno pravo samo po pitanjima? i jel ima i usmeni?
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dovoljno je učiti samo po tim pitanjima jer na usmenom Bonačić ispituje upravo tih 80 pitanja predviđenih za 3 kolokvij,dakle za prekršajno pravo.Pitanja možeš skinuti sa katedre kaznenog procesnog prava koja se nalaze na dnu stranice.Odgovore na pitanja možeš pronaći u prekršajnom zakonu koji je dostupan na internetu.Nemojte se zavaravati u vezi ovog kolokvija i usmenog ispita.Vrlo lako možeš pasti na usmenom ako ne znaš odgovor na postavljeno pitanje čemu sam svjedočio na ispitnom roku u lipnju.

Za polaganje prva dva kolokvija nije potrebno kupovati nikakvu knjigu jer Bonačić svake godine mijenja ispitna pitanja za opći dio kaznenog prava i kazneno procesnog prava.Knjige čiji je autor prof.Krapac možete posuditi u knjižnici pravnog fakulteta i potražiti odgovore na ispitna pitanja koja će biti dostupna par tjedana prije termina održavanja kolokvija.Koliko je Bonačić dobar i koliko izlazi ususret svima,a pogotovo lijenim studentima,govori to da će pored svakog ispitnog pitanja navesti stranicu na kojoj je odgovor.Ne nasjedajte na oglase o prodaji literature za ovaj ispit jer se ispitna pitanja mijenjaju i knjige nije potrebno kupovati!!Prekršajno pravo sadrži pitanja na koje odgovore možete pronaći u Prekršajnom zakonu.
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li netko napisati kad su kolokviji i da li nesto promijenilo u odnosu na prosle godine i da li jos uvijek mozemo ucit po onim 80 pitanja za kolokvij ?
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
1. kolokvij je 19.11, ispravak kolokvija 3.12; 2.kolokvij je 17.12, ispravak 21.1; 3.kolokvij 21.1

Literatura se promijenila, jos cekamo da stavi pitanja !
 

anchi22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako je na ispitu, pravom ispitu? Koliko pitanja? Na šta se najčešće osvrće? Sve što znate ...
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
1. kolokvij je 19.11, ispravak kolokvija 3.12; 2.kolokvij je 17.12, ispravak 21.1; 3.kolokvij 21.1

Literatura se promijenila, jos cekamo da stavi pitanja !
ko je predavač ove godine?
i jel još ona glupost da na 3.kolokvij možeš tek kad očistiš cijelu 1.god??
hvala
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ko je predavač ove godine?
i jel još ona glupost da na 3.kolokvij možeš tek kad očistiš cijelu 1.god??
hvala
Bonacic, ovo drugo ne znam, ove godine je samo 1 ispravak, a ne kao do sad u nedogled...jos cekamo da stavi pitanja :/.
 

Dragana G

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna u koliko sati se piše ispravak 1.kolokvija? Pise kao da je poslje predavanja,pa pretpostavljam da je to oko pol 2,ili...
 

Dina77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Usmeni iz prekršajnog na roku nije isti dan kad i pismeni, jel tako? I pitanja na usmenom su samo od onih 80?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks