AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Oglasna ploča - raspored predavanja, datumi prijava i polaganja ispita

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesu javne podijeljene na 2 grupe?jedna 1.9. u 16, a 2.9. u 10 ?hmm
jesu. s tim da su 1.9. ljudi raspoređeni u čini mi se 3 grupe, nisam sigurna. znam da je jedna u 17h, za ostale prije 17 ne znam.
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i? kazneno u 10 ili 11?

je istina da se za nepojavljivanje na ispitu piše pad? ili su mene tete u referadi zeznule? :D
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i? kazneno u 10 ili 11?

je istina da se za nepojavljivanje na ispitu piše pad? ili su mene tete u referadi zeznule? :D
Kazneno je u 10 h. Do sad se nikad nepojavljivanje na ispitu nije pisalo kao pad.
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
uvijek to ide poslije dekanskog. ;) tak da još imaš mjesec i pol dana, bez brige :D
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas kad je računovodstvo I,ako netko zna??
Računovodstvo I je 4.9. u 10 h na našem faxu, dvorana 9

Eto meni bas nije jasno, bila sam na faksu s frendicom i nekoliko smo puta prosle sve zive papire na onim plocama i nigdje nije bilo POLITICKE EKONOMIJE! nazalost bilo je pola 9 i ofkors da referada nije radila, pa nisam imala koga pitati kaj je s tim. al ak netko zna, il sazna nek javi :)))
Nije ti moglo na oglasnoj ploči pisat POLITIČKA EKONOMIJA jer je to ime knjige od prof.Vranjicana,a predmet se zove UVOD U EKONOMIJU!!! stoga opet možeš do oglasne ali ovaj put tražit Uvod u ekonomiju:tongue2:

da li netko zna do kojeg datuma moramo regulirati svoj studentski status?
Mislim da do 10 mj...nazovi referadu i pitaj...broj je 01/489-0200

i gdje?
Računovodstvo se piše na našem faksu
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Računovodstvo I je 4.9. u 10 h na našem faxu, dvorana 9



Nije ti moglo na oglasnoj ploči pisat POLITIČKA EKONOMIJA jer je to ime knjige od prof.Vranjicana,a predmet se zove UVOD U EKONOMIJU!!! stoga opet možeš do oglasne ali ovaj put tražit Uvod u ekonomiju:tongue2:



Mislim da do 10 mj...nazovi referadu i pitaj...broj je 01/489-0200



Računovodstvo se piše na našem faksu
hahahah lol... nije bilo ni uvoda u ekonomiju , ni politicke ekonomije ni ekonomije ni nicega kad sam ja isla gledati na oglasnu plocu ;))))) a valjda su vec stavili obavijest kada je preksutra ispit. :tongue2::tongue2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks