AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Oglasna ploča - raspored predavanja, datumi prijava i polaganja ispita

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej, ajde pliz kad netko ide do petka na faks neka pogleda kad je ispit iz dohotka i lokalnih poreza...
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obavijest: Peticija za odobravanje DEKANSKOG ROKA 2009. potpisivati će se 01.09., 10.09. i 11.09. od 9:30 do 12:30 h (Gundulićeva 10).
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel bio danas tko na faksu, pa ako zna kad je građansko i ostatak ispita koji nisu bili izvjeseni prethodnih dana? Hvala
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel bio danas tko na faksu, pa ako zna kad je građansko i ostatak ispita koji nisu bili izvjeseni prethodnih dana? Hvala
građansko 2.9. matanovac,prvi dio abecede(ne znam u koliko sati je ispit)
4.9. ernst u 8 h i 15 minuta ujutro-drugi dio abecede tmt 3
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
građansko 2.9. matanovac,prvi dio abecede(ne znam u koliko sati je ispit)
4.9. ernst u 8 h i 15 minuta ujutro-drugi dio abecede tmt 3
Hvala, kolega!!! Jel znas do kojeg slova, ili prezimena je 1. dio abecede? Hvala
 

outsidespace

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala, kolega!!! Jel znas do kojeg slova, ili prezimena je 1. dio abecede? Hvala
ne znam do kojeg slova abecede je 1. dio sorry,pitaj nekog drugog,znam samo da drugi dio abecede ispituje ernst:dry:
 

hrabri

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej, evo predmeti za koje znam kad je polaganje:
Kazneno - 1.9. u 11h, TMT14
Trgovačko - 1.9. u 12h, TMT14, 65/II
PDOB - 1.9. u 13h, Ćm4
Usp. por. sustavi - 2.9. u 9h, Ćm4
PDV - 2.9. u 11h, Ćm4
Lokalni por.- 3.9. u 11h, Ćm4
PDOH - 2.9. u 9h, Ćm4
Upr. postupovno - 7.9. u 12:30h, Gundulićeva 10

Još provjerite točnost za svaki slučaj,
sretno svima ;)
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej, evo predmeti za koje znam kad je polaganje:
Kazneno - 1.9. u 11h, TMT14

Još provjerite točnost za svaki slučaj,
sretno svima ;)
a meni je kolega javil da je ispit u 10 :D
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko kad je računovodstvo II? I jel kazneno u 10 ili 11h? Ako netko točno zna kad je, molila bih da napiše. Unaprijed hvala!
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
danas sam isla do faksa i vidjela sam da je sve izvjeseno osim politicke ekonomije, jel zna mozda netko kaj je s tim?
 

Who:)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
danas sam isla do faksa i vidjela sam da je sve izvjeseno osim politicke ekonomije, jel zna mozda netko kaj je s tim?
Baš sam ja to htjela pitat... Ja sam prijavila porezno koje je isto 03.09, pa ne znam hoću li stić na ekonomiju... Možda bi bilo najbolje da ostavim ekonomiju za drugi rok i počnem učit nekaj drugo dok još imam ovih par dana vremena...
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Baš sam ja to htjela pitat... Ja sam prijavila porezno koje je isto 03.09, pa ne znam hoću li stić na ekonomiju... Možda bi bilo najbolje da ostavim ekonomiju za drugi rok i počnem učit nekaj drugo dok još imam ovih par dana vremena...
Eto meni bas nije jasno, bila sam na faksu s frendicom i nekoliko smo puta prosle sve zive papire na onim plocama i nigdje nije bilo POLITICKE EKONOMIJE! nazalost bilo je pola 9 i ofkors da referada nije radila, pa nisam imala koga pitati kaj je s tim. al ak netko zna, il sazna nek javi :)))
 

Sanja137

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eto meni bas nije jasno, bila sam na faksu s frendicom i nekoliko smo puta prosle sve zive papire na onim plocama i nigdje nije bilo POLITICKE EKONOMIJE! nazalost bilo je pola 9 i ofkors da referada nije radila, pa nisam imala koga pitati kaj je s tim. al ak netko zna, il sazna nek javi :)))
netko je napisao da je ekonomija 3.9. u 13 sati:frustrating:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks