AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Odobren dekanski!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

Da li to znači da je dekanski rok odobren i za POREZNI ? I pitanje onima koji su prisustvovali sjednici, da li su čuli možda dal je snižen prag za poreznisa upis 2 god.?
Bili smo samo na sjednici studija javne uprave.Sjednica za porezni studij je bila kasnije.
 

NIKICA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala vam ljudi ja sam tako sretna jos polozim nauku i mogu upisati redovno drugu godinu napokon
 

Lukas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo mi je suuuper vijest! Hvala svima koji su sudjelovali i naravno, vama koji ste odlučili! Dobro ste odlučili!:happy::happy::happy:
 

barbara23

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ha ha ...nije pravi student onaj koji ne iskusi isčekivanje da li će upisati godinu ili ne :laughing:
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ha ha ...nije pravi student onaj koji ne iskusi isčekivanje da li će upisati godinu ili ne :laughing:
i ne samo upisat nego i opet pljunut dva soma kuna za godinu:frustrating:
 

foxy24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo da pitam jeli odobren dekanski za sve tj mislim i za bolonjce ili samo za one koji su još po starom programu?
 

lida

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma nisu mi imali razloga da ga ne odobre s obzirom koliko nas ruše:angry:
Sad mirne duše ljudi moni navalimo na knjige PUSA svima
 

Jelenaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dal postoji šansa da će odmah u ponedjeljak (sutra) biti prijave ispita za dekanski??? jer sutra je 22. a ispiti su tek od 6? nikak mi ne paše sutra na faks ić, pa zato pitam...
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dal postoji šansa da će odmah u ponedjeljak (sutra) biti prijave ispita za dekanski??? jer sutra je 22. a ispiti su tek od 6? nikak mi ne paše sutra na faks ić, pa zato pitam...
ne bih znala, mslim da ovaj tjedan budu neke prijave jer kod nekih ispita prijave znaju biti tjedan i pol prije...uglavnom, ja idem sutra na faks pa ću prepisat na forum neke datume...:wink5:
 

diana88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Posto je dekanski kao svaki rok,može li se prijavit više od jednog ispita, točnije 2!:confused2::blushed:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Posto je dekanski kao svaki rok,može li se prijavit više od jednog ispita, točnije 2!:confused2::blushed:
ja ću prijavit 3...nema veze. broj je neograničen. jedino ti teta u referadi može nekaj reći tj. da nisi normalna, kak je i meni rekla kad sam za jedan rok donijela 4...:laughing:
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ekipa evo mene, jedna cura mi je poslala mail da je dekanski: prijave 29-30.09, a ispit od 6-17.10, pa sad ako netko zna da je to tako, neka potvrdi.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks