AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Odobren dekanski!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

nikoletta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

:happy: fenomenalna vijest!!! ovo mi je definitivno uljepšalo dan!!!
hvala svima na trudu!!!

:laughing::happy::laughing::happy:
 

MIRANDA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

Još jednom "mucas gracias" svima koji su nam izborili dekanski rok :worshippy::cheer::cheer::boldyellow::zivili:
 

klarah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

Hej kolege imam jednu dobru vijest,jučer mi je teta u referadi rekla da postoji velika vjerojatnost da će biti dekanskog,sad možemo se nadati,sve će se danas znati.držite fige,:wink5:
Bravo za tetu u referadi :luxhello: ; jedan dan kaže jedno, drugi dan drugo :rolleyes: !!! Ali, ma sveeee je to ok, glavno da su vijesti u konačnici dobre !!! :happy::laughing::happy:

Na sjednici Strucnog vijeca Upravnog odjela, odzanoj 19.09.2008.u 11h, odluceno je slijedece:

-dekanski rok je odobren
-dekanski rok ce se odrzati ce se od 6-17.10.
raspored rokova biti ce objavljen na oglasnoj ploci fakulteta
-predavanja za sve godine pocinju 06.10.
-svi upisi traju do 20.10.2008
.
SUPAČ !!!

:happy::laughing::happy::laughing::happy::laughing::happy::laughing::happy::happy:
 

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

pitanje za malo starije studente, pošto smo na dekanskom roku, za većinu nas to znači da krpamo kraj s krajem za parcijalu, dal postoji šansa da profesori budu malo blaži, ne da puštaju bez veze ali opet da ne pretjeruju, jer s kolko sam ja ljudi razgovarala, onak, ima ih možda deset koji će upisat redovno godinu a ostali svi skupljaju za parcijalu, znači da nema teoretske da stignu za redovno (bar većina nas) i di je njima logika da 90 posto ljudi prenosi ispite, i to ne jedan nego više, ili da rokne godinu. uvijek ima netko tko pada, ali baš sad toliko ljudi... uglavnom, iskustva s prijašnjih dekanskih, dali su profesori blaži?
Nemoj računati na to da će profesori biti blaži.Prije bih rekao da će biti loše volje jer se njima ne da ispitivati na izvanrednom roku.Iskoristite još ovu priliku,a slijedeću godinu sumnjam da će ga biti.
 

beba_01

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

jeeeeeeeeeee! hvala svima, super imam još šanse da ne padnem godinu! super, super, super!!!
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

i ja se zahvaljujem svima koji su nam omogucili dekanski mislim da mi je ovo najbolja vijest do sada :laughing::happy: :) :) :) :) :)
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

Jeeeeeeeeeee,ajmo feštat ! konačno nešto pozitivno,:tongue2:
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

ljudi a hoće li biti dekanskog roka za porezni odjel? ili o tome još odlučuju?
 

marti

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

e ljudi a kad su prijave za dekanski?il kak to ide?pretpostavljam da isto treba prijavnica...tnx
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Dekanski rok

e ljudi a kad su prijave za dekanski?il kak to ide?pretpostavljam da isto treba prijavnica...tnx
sve isto kao i za ostale rokove.

raspored će biti objavljen sljedeći tjedan na oglasnoj ploči faksa.
 

Teic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

Ja sad dođoh sa posla i vidim ovu lijepu vijest, neznam kaj da kažem osim HVALA TI DRAGI BOŽE!!!:crazy:
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Dekanski rok

mislim ovo je super dekanski rok, i stavrno sam sretna, al opet kad se sjetim u tih tjedan dana da imam polozit dva najgora predmeta nauku i uvod, odmah me entuzijazam prođe, ali ako nas sreča posluži, u svakom slučaju netkome će dekanski značiti sve, pa barem netko da ima sreće!!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

Da li to znači da je dekanski rok odobren i za POREZNI ? I pitanje onima koji su prisustvovali sjednici, da li su čuli možda dal je snižen prag za poreznisa upis 2 god.?
 

tina0611

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dekanski rok

jeeeeeeeeeeee još ima nade za nas... ljudi sretno svima...:happy:

mislim ovo je super dekanski rok, i stavrno sam sretna, al opet kad se sjetim u tih tjedan dana da imam polozit dva najgora predmeta nauku i uvod, odmah me entuzijazam prođe, ali ako nas sreča posluži, u svakom slučaju netkome će dekanski značiti sve, pa barem netko da ima sreće!!
i ja ti imam nauku i uvod, pa još i financiranje tak da glavu gore i uči, ok? bit će sve u redu, bemu miša jednom mora
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks