AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Odobren dekanski!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Klarisa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stvarno super da je dekanski odobren jer su me zeznuli s datumom nauke 23 ili 24?!
Znači za upis druge godine je potrebno 50 bodova? Sasvim sigurno? Hvala na odgovoru
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
meni treba za stari program pravo okoliša i nomotehnika pa ako netko zna...
za dekanski ne znam kad je, nisam prepisala jer nejdemna to...
al slijedeci rok ti je tek : nomotehnika prijave 2o i 21. XI a ispit 1-5-XII.:1bluewinky: :wink:


a pravo okolisa 27 i 28.X. prijava a ispit je 10-14-XI.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znači za upis druge godine je potrebno 50 bodova? Sasvim sigurno? Hvala na odgovoru
po forumu ti na puo mjesta piše da treba skupit 50 bodova da bi se ispunio uvjet za upis u višu godinu...čemu sad ovo "sasvim sigurno?"?:crazy:
 

mina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super što su odobrili dekanske! To mi puno znači!
Ja bi molila, ako netko zna kad su prijave za Državnu upravu i Osnove prava društva, da napiše, jer mi je malo nezgodno tražiti izlaz s posla.
Unaprijed zahvaljujem.
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super što su odobrili dekanske! To mi puno znači!
Ja bi molila, ako netko zna kad su prijave za Državnu upravu i Osnove prava društva, da napiše, jer mi je malo nezgodno tražiti izlaz s posla.
Unaprijed zahvaljujem.
Državna uprava - prijava 24. i 25.09., polaganje 07.10.

Osnove prava društava - prijava 2.-3.10., polaganje 13.-17.10.

(Inače ti to piše pod OGLASNA PLOčA - datumi i vrijeme prijava te polaganja ispita)
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nama je dns prof.vukojičić na uvodnom predavanju odmah iz glave izbila dekanski rok s riječima-to slijedeće godine neće bit pa se ne nadajte, jer vam netreba ako ćete dolaziti na predavanja i bla bla bla:rolleyes:
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nama je dns prof.vukojičić na uvodnom predavanju odmah iz glave izbila dekanski rok s riječima-to slijedeće godine neće bit pa se ne nadajte, jer vam netreba ako ćete dolaziti na predavanja i bla bla bla:rolleyes:
ODLIČNO!:unsure:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks