AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lokalna samouprava

Marija1980

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kada se raspušta predstavničko tijelo, prednosti političke decentralizacije, definicije općine i gradova, švedski model, obligatorni i fakultativni...ne sjećam se više, nek me netko nadopuni. Kada budu objavljeni rezultati? Budu li na Merlinu?
 

smokvica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako će se održavati predavanja, u dvoranama ili putem interneta? Gdje se može vidit raspored?
Stari student, puno pitanja :)
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako će se održavati predavanja, u dvoranama ili putem interneta? Gdje se može vidit raspored?
Stari student, puno pitanja :)
Raspored je stigao na studentski mail sredinom veljače. Predavanja iz Lokalne samouprave su po tom rasporedu od 22.04. - 03.06. u Gundulićevoj 10, dvorana IX. :)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Za kolokvij, koliko je bitna ona druga knjiga od Ivanisevica? Koliko vidim, nema neke znacajne razlike u toj knjizi i onoj glavnoj iz koje moramo uciti. :rolleyes:
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da li su nekom vidljive prezentacije na Merlinu i plan nastave....ja po tom pitanju nemam ništa. Đulabić je rekao da je stavio.
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da li su nekom vidljive prezentacije na Merlinu i plan nastave....ja po tom pitanju nemam ništa. Đulabić je rekao da je stavio.
Baš sam htjela pitati..zanima me koja je točna literatura po kolokvijima ako netko zna?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks