AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Korporativne financije i upravljane porezima

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me što je to ona podijelila trima osobama na kraju predavanja za izvanredne studente- još nekakva literatura ili? Što je rekla gdje ćemo to moći nabaviti- na službenom mailu korporativnih financija ([email protected], lozinka Gunduliceva10)?
I još jedno pitanje- kolega Antonio je na FB objavio kako potrebnu knjigu i stranice možemo iskopirati u kopiraonici COPY ZOMA -u blizini Pravnog fakulteta. Međutim, oni tamo nemaju sve stranice koje se nalaze i na prezentacijama profesorice. U njezinim prezentacijama spominju se još i stranice 267- 274, 279-288, 296-313, 321-340. Ja kad sam došla u kopiraonu i pružila papirić s potrebnim stranicama, nije mi ga htjela uzeti jer je rekla da su njima donesli knjigu i rekli točno određene stranice koje su potrebne pa samo te i imaju (odnosno imaju do 231. str.).
Gdje nabaviti ostale stranice? U knjižari? Tnx ;)
 

nota_bene

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prezentacije sam skinula s linka kojeg je objavio kolega Outsidespace. Imaš ukupno 3 prezentacije, a na kraju svake prezentacije, na posljednjem slajdu imaju brojevi stranica. A navedene su samo te stranice koje sam stavila. Tako da je valjda to to. ;) Ja ću sutra samo to iskopirati...

zar nisu 4 prezentacije?
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali to znači da će se broj stranica povećavati sa svakim predavanjem ili je to to što se tiće stranica?
I gdje se može nabaviti ostatak stranica ako u kopiraoni nemaju sve?
 

nota_bene

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo što je demos profesorice Bogovac objavio na fejsu:

Drage kolege,

literatura iz kolegija "Korporativne financije i upravljanje porezima" je slijedeća:

1. KNJIGA - Brealey, R. A., Myers, S. C., Marcus, A. J., Osnove korporativnih financija, Mate, Zagreb, 2007 - stranice: 4- 65; 72 – 106; 169-170; 202-203; 213-231; 267 – 274; 279 – 288; 296 – 313; 321 - 340

2. 31 stranica posebne literature koje nam je profesorica pripremila, te će nam podijeliti na predavanju odnosno možete si kao i ja iskopirati u kopiraoni COPY ZOMA

3. Također, potrebne su i prezentacije s predavanja KFUP-a koje možete naći u Repozitoriju web stranice fakulteta; tj. na linku: http://www.pravo.unizg.hr/fpfz
(nisu dovoljne za prolaz)

NAPOMENA: Svu tu literaturu (pod 1. 2. i 3.) sam radi sebe i Vas odnio kopirati u kopiraonu COPY ZOMA kod glavne zgrade faksa odnosno kod Kanadske ambasade, pa možete tamo sve iskopirati, samo napomenite da ste s poreznog studija.

Ako nešto nije jasno evo mail za kontakt: [email protected]
Hvala
 

nota_bene

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upiši u tražilicu na fejsu Studijski centar za javnu upravu i javne financije i izbacit će ti grupu.
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što sve ulazi u prvi kolokvij?
1. KNJIGA - Brealey, R. A., Myers, S. C., Marcus, A. J., Osnove korporativnih financija, Mate, Zagreb, 2007 - stranice: 4- 65; 72 – 106; 169-170; 202-203; 213-231; 267 – 274; 279 – 288; 296 – 313; 321 - 340

2. 31 stranica doktorata, a sve mozete iskopirati u kopiraoni COPY ZOMA, kraj Pravnog fakulteta
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozz dali treba prijaviti kolokvij?
Dali su profesori spominjali kakav će biti kolokvij?
Ne treba prijavljivati.
Bit ce deset pitanja, prvih 6 na zaokruzivanje (jedan tocan odg), 4 esejska.
 

kikigabi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
1. KNJIGA - Brealey, R. A., Myers, S. C., Marcus, A. J., Osnove korporativnih financija, Mate, Zagreb, 2007 - stranice: 4- 65; 72 – 106; 169-170; 202-203; 213-231; 267 – 274; 279 – 288; 296 – 313; 321 - 340

2. 31 stranica doktorata, a sve mozete iskopirati u kopiraoni COPY ZOMA, kraj Pravnog fakulteta
mislim da je ovo previše za kolokvij
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks