AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koji smjer odabrati?

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nijo iz cega si ucio pravo eu?
[DOUBLEPOST=1535463957,1535463827][/DOUBLEPOST]
I meni su konzularno i poredbeno bili laki, a nisam polagala preko kolokvija dobila 4 iz oba ...pravo eu jos nisam izasla
Preporučujem svima da to daju preko kolokvija jer je koncept takav da dobiješ problemske zadatke koje možeš rješavat i uz svoje materijale (open book koncept), i ako kolokviraš ne moraš na ispit ali je najveća ocjena 3
 

mboki1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam upisala upravno pravni modul i nisam požalila. Nemam zamjerke nijedne. Koliko god su mi svi govorili da nisam normalna jer su to predmeti s katedre za upravnu znanost i da je najteži modul... Moje iskustvo je skroz bezbolno bilo.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
ako kolokviraš ne moraš na ispit ali je najveća ocjena 3
Ugrubo bih rekao da je to protivno implementiranoj Bolonjskoj deklaraciji, Pravilniku o studiranju, Zakonu o visokom školstvu i još barem nekoliko podzakonskih akata.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu ti predmeti modula, konkretno upravno-pravni ili i sa ostalih obavezna? U smislu da se potpisujemo na svakom predavanju i smijemo imat onako 3 izostanka?
 

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali mi moze netko o svakom od modula napisati mane i prednosti i svoja iskustva
Zanimaju me najvise upravno-ekonomski i medunarodno-upravni modul.
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dali mi moze netko o svakom od modula napisati mane i prednosti i svoja iskustva
Zanimaju me najvise upravno-ekonomski i medunarodno-upravni modul.
Ja sam imala upravno-ekonomski i nisam pozalila. Ekonomiku poduzeca i ekonomiju sektora sam polozila s nekoliko sati ucenja. Pitali su me 2 ptanja i to je bilo to. Visestupanjsku sam rijesila uz par dana učenja,s time da sam ucila uz to jos 2 predmeta. Profesori su odlicni i stvarno nije tesko polozit.
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koji smjer odabrati kaj mislite jel je lakši upravno - ekonomski ili međunarodni? Dvoumim se između ta dva?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks