AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koji smjer odabrati?

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koji je po vama najlakši. Koliko se doista razlikuju? Kajte li se što ste upisali neki, odnosno koji bi upisali najradije? :)

Organizacijsko-menadžerski, Upravno-pravni, Upravno-ekonomski, Međunarodno-upravni
 

Jelena90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav nisam znala gdje da postavim ovo pitanje pa cu probati ovdje.

zna li itko od Vas može li se sa zavšenom javnom upravomn i položenim jaavnobiljeznickim ispitom otvorit JB ured?

Ili se mora završiti baš pravni fakultet i položiti pravosudni ispit?

hvala
 

Jelena90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Neznam jel ovo bio ironican odgovor ali ako je nema razloga.
Samo sam izrazila nezadovoljstvo jer zavrsavam 2 godinu na nasem faksu..
;)
 

fakin

Super Moderator
i trebaš izraziti jer je ovaj naš faks, po mogućnosti kasnijeg zapošljavanja, postao teška sprdnja. eto bili javni bilježnik bilo bi idealno zanimanje za naših 5 godina i mogli bi mi to raditi bez problema po stručnosti i znanju, ali eto zakon nas diskriminira i odreedio je da ne možemo biti, iako u zakonu točno stoji da mogu oni koji završe pravni fakultet, a mi ćemo završiti, ali u idućem stavku traže pravosudni ispit, a to mi ne možemo polagati po zakonu.
 

fakin

Super Moderator
evo ja sam na upravno pravnom. imaš građevinsko koji učiš 2-3 dana, ali ne znam nikoga tko je pao taj predmet. imaš europsko koje učiš po desetak prezentacija s neta i samo se iz njih pita. imaš javne službe za koje treba 7-10 dana, dobiješ 2 pitanja na usmenom i to je to.
 

Irenaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam na upravno ekonomskom . Ekonomija javnog sektora je lagana. Uči se svega par dana. Profesorica super. Ekonomika poduzeća isto tako . Višestupanjska uprava je malo teža. Nju se mora učiti oko tjedan ,tjedan i pol.
 

monkey

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima tko da je upisao organizacijsko menadžerski? Kakva su iskustva? Hvala unaprijed
[DOUBLEPOST=1505821456,1505821365][/DOUBLEPOST]Ima tko da je upisao organizacijsko menadžerski? Kakva su iskustva? Hvala unaprijed
 

Lukap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam na upravno ekonomskom . Ekonomija javnog sektora je lagana. Uči se svega par dana. Profesorica super. Ekonomika poduzeća isto tako . Višestupanjska uprava je malo teža. Nju se mora učiti oko tjedan ,tjedan i pol.
Nekako naginjem ovom smjeru...
 

Irenaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nekako naginjem ovom smjeru...
Ma smjer je sasvim ok . Nećeš se pokajat. K tome još su oba predmeta zanimljiva. A višestupanjska ima neka svoja pitanja po kojima se uči . Samo treba malo duže vremena. Profesori su ok. Prolaznost velika. Sretno ;)
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zezancija ili ? Čitao sam maloprije po predmetima i svi se zgražaju nad sva 3 predmeta tog modula.
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zezancija ili ? Čitao sam maloprije po predmetima i svi se zgražaju nad sva 3 predmeta tog modula.
Ne znam, meni su ovo bili prvi zimski rokovi koje sam riješio bez i najmanje brige.Pravo EU i poredbeno dao preko kolokvija a konzularno naučio u tjedan dana i dobio 3..
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nijo iz cega si ucio pravo eu?
[DOUBLEPOST=1535463957,1535463827][/DOUBLEPOST]
Zezancija ili ? Čitao sam maloprije po predmetima i svi se zgražaju nad sva 3 predmeta tog modula.
I meni su konzularno i poredbeno bili laki, a nisam polagala preko kolokvija dobila 4 iz oba ...pravo eu jos nisam izasla
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks