AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne službe

Andreja1997168

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav, ne znam dal sta znaci sad.
mene je ispitivao Đulabić. Meni je bilo okej. Neka od pitanja: Razlika između javnih ustanova i ustanova, Nabrojiti tendencije (onaj dio remunicipalizacija, koprodukcija, liberalizacija, privatizacija), Što je privatizacija, a što je komercijalizacija? Što sve znaš o Leon Duguitu?
To su neka od pitanja, bilo ih je još... samo se ne sjecam više. Mislim da neka standardna pitanja koja postavlja.
Nemam loše iskustvo, ali treba se znati. Kod Đulabića nema okolisanja, cura koja je sa mnom odgovarala je pala, a mislila sam da će proći. Stekneš dojam da te ne sluša, ali sluša šta govoriš. Trebaju se vidjeti ruke kad odgovaras.
 

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozdrav, ne znam dal sta znaci sad.
mene je ispitivao Đulabić. Meni je bilo okej. Neka od pitanja: Razlika između javnih ustanova i ustanova, Nabrojiti tendencije (onaj dio remunicipalizacija, koprodukcija, liberalizacija, privatizacija), Što je privatizacija, a što je komercijalizacija? Što sve znaš o Leon Duguitu?
To su neka od pitanja, bilo ih je još... samo se ne sjecam više. Mislim da neka standardna pitanja koja postavlja.
Nemam loše iskustvo, ali treba se znati. Kod Đulabića nema okolisanja, cura koja je sa mnom odgovarala je pala, a mislila sam da će proći. Stekneš dojam da te ne sluša, ali sluša šta govoriš. Trebaju se vidjeti ruke kad odgovaras.
Hvala.....iz čega si učila?
 

Andreja1997168

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Iz literature, nisam uzimala skriptu. Izvadila sam pitanja, ali sve sam ucila... Samo sam obratila više pažnju na ta pitanja koja se ponavljaju.
 

Tea0103

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja prof. Manojlović
Klasifikacija javnih službi prema EU, komunalne službe, razlika ustanove i javne ustanove te presuda Altmark
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks