AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ispitni rokovi I. godina 2009./2010.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
naravno da je bolje pratiti predavanja redovnih studenata jer su puno opsežnija i puno više informacija je dostupno, bar je meni tako bolje
 

leonarda68

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko preporučit da li krenuti od lakših ispita ili se riješiti prvo težih..:confused2:..
..molim preporuku..
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko preporučit da li krenuti od lakših ispita ili se riješiti prvo težih..:confused2:..
..molim preporuku..
pa, ja sam recimo uvijek u srednjoj prvo rješavala teže predmete, pa tek onda za poslje ostavila lakše, jer ih je lakše shvatit, naučit ili nešto.

probaj tako i ti, možda na kraju nećeš imat dovoljno vremena za učenje, pa je bolje onda ostaviti lakše za kraj, a težih se odmah rješiti.
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to je sve individualno, organiziraj si prema tome kako tebi najbolje paše i koliko u kojem dijelu godine imaš vremena
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Cocorina, MOLIM TE ako bi mogla skenirati rokove za treću godinu, ako ti nije problem od neopisive je važnosti.. Veliko hvala unaprijed!
 

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam prva godina poreznog i pogledala sam ispitne rokove i vidjela da su prvi vec sad u 11. mjesecu. zanima me da li tko zna koji dio gradiva ce biti na tim prvim rokovima u 11. mj. ili ce sve gradivo biti ili gdje se to može saznati,ako nitko nezna...bila bih zahvalna kada bi mi netko pojasnio to
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam prva godina poreznog i pogledala sam ispitne rokove i vidjela da su prvi vec sad u 11. mjesecu. zanima me da li tko zna koji dio gradiva ce biti na tim prvim rokovima u 11. mj. ili ce sve gradivo biti ili gdje se to može saznati,ako nitko nezna...bila bih zahvalna kada bi mi netko pojasnio to
da, to su rokovi za one koji su odslušali već predavanja i imaju potpis
pretpostavljam da si brucoš pa onda ti ispite možeš polagati u 2.mj
polaže se cijelo gradivo(osim ako je nešto izabčeno iz knjige)
osim ako polažeš putem kolokvija(ako postoje kolokviji) onda polažeš manje gradiva na više puta
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koji predmeti iz prve godine imaju kolokvije?
znam da nauka nema.:crying2:
uvod u državu i pravo
sociologija
politologija
engleski
ustav-bio, ne znam da li još uvijek
informatika je imala predrok u 5.mj-ne znam da li još uvijek
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako nekoga zanima danas na predavanju iz engleskog je rečeno da je kolokvij 20.1.2010. i da ćemo biti podijeljeni u nekoliko grupa. Na kolokvij imaju pravo izaći i redovni i izvanredni studenti.
 

lola

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila bih vrlo zahvalna ,a vjerujem i mnogi drugi , kada bi netko htio podijeliti korisne informacije sa predavanja poput ovih o kolokvijima, jer nama izvanrednima predavanja još nisu počela . Dakle svaka informacija je dobro došla. Hvala.
 

TONAC

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj ono znaci da imamo ispite krajem 10 i pocetkom 11 mjeseca, ne kuzim pa niko od profesora ne prica o tome
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj ono znaci da imamo ispite krajem 10 i pocetkom 11 mjeseca, ne kuzim pa niko od profesora ne prica o tome
5 postova iznad ti piše sve o tome
ja sam ga napisala
post br.32
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imaš na prvoj stranici ove teme skenirane rokove
postovi broj 5, 17 i 30
broj posta ti piše u desnom gornjem kutu...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks