AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ispitni rokovi I. godina 2009./2010.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

saga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako netko zna gdje su objavljeni ispitni rokovi za ak. god. 2009./2010. da objavi bio bih mu zahvalan.
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko zna gdje su objavljeni ispitni rokovi za ak. god. 2009./2010. da objavi bio bih mu zahvalan.
nama su nešto rekli da će to bit krajem mjeseca. :misli:
ili početkom 11. nisam sigurna sad. :D

ne rokovi, nego da će tad bit objavljeno kad su rokovi. :D
 

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam kupila onu žutu knjižicu, vodič kroz studij, i tamo pišu rokovi... Ako hoćeš skeniram ti pa pošaljem?!
 

saga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam kupila onu žutu knjižicu, vodič kroz studij, i tamo pišu rokovi... Ako hoćeš skeniram ti pa pošaljem?!
Stvarno bih ti bio zahvalan ak mi to možeš skenirati, jer ne mogu nigdje naći, a važno mi je da si mogu isplanirati stvari jer sam izvanredni.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam da li je ovo pravo mjesto za ovu temu ali danas je profesorica iz engleskog postavila pitanje da li omogućiti izvanrednima kolokvij ili ne. moje osobno mišljenje je da bi trebalo omogućiti svima jer i izvanredni ulažu mnogo truda da bi usvojili i naučili gradivo uz posao,djecu...i mislim da bi im polaganje putem kolokvija olakšalo savladavanje predmeta isto kao i redovnim koji tu mogućnost već imaju. što vi mislite o tome?
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam da li je ovo pravo mjesto za ovu temu ali danas je profesorica iz engleskog postavila pitanje da li omogućiti izvanrednima kolokvij ili ne. moje osobno mišljenje je da bi trebalo omogućiti svima jer i izvanredni ulažu mnogo truda da bi usvojili i naučili gradivo uz posao,djecu...i mislim da bi im polaganje putem kolokvija olakšalo savladavanje predmeta isto kao i redovnim koji tu mogućnost već imaju. što vi mislite o tome?
ja se u potpunosti slažem s tobom
meni je stvarno žao kaj oni nemaju to pravo kao i mi redovni
ako će za to trebat potpisivat peticiju, ja sam tamo prva hehehe :laughing:
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma vjerojatno neće trebati nikakva peticija već se samo želi ispitati što misle ostali studenti o tome, a bit bologne i je u tome da se omoguće kolokviji i to za sve bez obzira na status pa bi bilo onda u redu od redovnih studenata da tu ideju podrže barem ja tako mislim
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma vjerojatno neće trebati nikakva peticija već se samo želi ispitati što misle ostali studenti o tome, a bit bologne i je u tome da se omoguće kolokviji i to za sve bez obzira na status pa bi bilo onda u redu od redovnih studenata da tu ideju podrže barem ja tako mislim
a zašto onda nema kolokvija za nauku? tj. zašto nema za sve predmete?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
to je kod nas sve još nedorečeno (kao i masa stvari u našoj državi) ali koliko znam radi se na tome da bi se uveo kolokvij i za nauku pa ako se uspijemo izboriti za to bit će super jer će biti znatno lakše položiti taj predmet
 

archi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam kupila onu žutu knjižicu, vodič kroz studij, i tamo pišu rokovi... Ako hoćeš skeniram ti pa pošaljem?!
Jel bi mogla molim te skenirati rokove za drugu godinu, ak ti nije problem.. Tnx
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel su ti rokovi važeći za izvanredne i da li su to kolokviji tj. da li kao izvanredni možemo izaći na bilo koji od tih rokova ili moramo čekati da završe predavanja?
 

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel bi mogla molim te skenirati rokove za drugu godinu, ak ti nije problem.. Tnx
Ma nema problema ;)

Imageshack - scan0002ug

Ja se također slažem s vama u vezi kolokvija za izvanredne! I sama sam izvanredan student...
Da vas pitam nešto... Što vi mislite je li dobro ići na predavanja redovnih ili će biti sasvim dovoljna ona za izvanredne? Možda su za redovne opširnija, tako nešto...
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
gle, zaključi sama
redovni imaju pola godine predavanja iz jednog predmeta
a izvanredni tjedan dana
tako da je bolje ićin a predavanja za redovne
nitko te na predavanju neće pitati da li si redovan ili izvanredan
a ti onda sama zaključiš na koja predavanja ti je korisno ići a na koja ne
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel postoje u toj knjižici rokovi i sve ostalo i za porezni smjer ili postoji posebna knjižica za nas? ...ili ne postoji ništa, što je i lako moguće ):
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel postoje u toj knjižici rokovi i sve ostalo i za porezni smjer ili postoji posebna knjižica za nas? ...ili ne postoji ništa, što je i lako moguće ):
prva godina, porezni. link. :wink5:

za nas je zelena knjižica, kupiš ju u skriptarnici, 30 kn.:)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks